[IWD1] Gra wyłącza się

Witam

Mam problem z IWD: HoW. Wszystko do tej pory działało bez zarzutu, 0 problemów. Ale gdy próbuję wejść do karczmy w Samotnej Kniei, gra wyłącza się i wywala mnie do windowsa. Przeinstalowałem grę, próbowałem kilku patchów z oficjalnej strony i dalej nic. Proszę o pomoc.
Odpowiedz
Czy masz zainstalowany dodatek Trials of Luremaster? Być może to z nim jest jakiś problem, bo w tej knajpie dodaje on niziołka, który rozpoczyna przygodę z ToL-a...
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Mam i teraz kombinuję jak się go pozbyć. Nie da się go odinstalować w normalny sposób, muszę więc usunąć wszystko, a nie wiem, które pliki to zapisane gry - nie ma katalogu "saved games" czy podobnego. Wie ktoś, które pliki muszę sobie zachować, żeby zachować postacie i sejwy?
Odpowiedz
Ok. Wszystko działa. Zostawiam informację dla potomnych - przeinstalowałem ToL uruchamiając plik jako admninistrator (przy normalnym uruchomieniu instalacja była w jakiś sposób nie pełna). Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
EEEEE... Mam to samo, ale może mi ktoś dać instrukcję jak uruchomić plik jako admninistrator?
Odpowiedz
Dobra, już nie trzeba udało mi się.
Odpowiedz
← Icewind Dale

Gra wyłącza się - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...