Gra wyłącza się - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Gość*,
Dobra, już nie trzeba udało mi się.
Gość_Hubertus*,
EEEEE... Mam to samo, ale może mi ktoś dać instrukcję jak uruchomić plik jako admninistrator?
Gość_Patryk*,
Ok. Wszystko działa. Zostawiam informację dla potomnych - przeinstalowałem ToL uruchamiając plik jako admninistrator (przy normalnym uruchomieniu instalacja była w jakiś sposób nie pełna). Dzięki za pomoc.
Gość_Patryk*,
Mam i teraz kombinuję jak się go pozbyć. Nie da się go odinstalować w normalny sposób, muszę więc usunąć wszystko, a nie wiem, które pliki to zapisane gry - nie ma katalogu "saved games" czy podobnego. Wie ktoś, które pliki muszę sobie zachować, żeby zachować postacie i sejwy?
porfirion,
Czy masz zainstalowany dodatek Trials of Luremaster? Być może to z nim jest jakiś problem, bo w tej knajpie dodaje on niziołka, który rozpoczyna przygodę z ToL-a...
Gość_Patryk*,
Witam

Mam problem z IWD: HoW. Wszystko do tej pory działało bez zarzutu, 0 problemów. Ale gdy próbuję wejść do karczmy w Samotnej Kniei, gra wyłącza się i wywala mnie do windowsa. Przeinstalowałem grę, próbowałem kilku patchów z oficjalnej strony i dalej nic. Proszę o pomoc.
Wczytywanie...