[NWN:SoU] Towarzysze

Mam pytanko. Czy od towarzyszy w SoU można dostać zadania takie jak w podstawce. Bo mi np. ta krasoludka i czarodziej-barbarzyńca niby zaczęli opowiadać jakąś historię (tak ze 3 podejścia), ale nie skończyli :? . Wiecie coś na ten temat?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Tak opowidaja tę historie ale ty jej słuchasz tylko dla przyjemnosci nie ma zadania zwiazanego z tym
Szkoda bo mogłiby coś zrobić. Nawt expa się nie dostaje .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
A czy ty tylko o doswiadczeniu myslisz czasmi naprawdę ciekawe są te historie a mozna je poczytać tylko dla przyjemnosci
Jasne, że je czytam. Dorna opowiada o swojej siostrze, Xanos o tym jak chce zostać władcą jakiegoś miasta, a Deekin jak został bardem. Ale jeszcze nie doszedłem do końca. Nie myśle tylko o doświadczeniu. To było tylko takie przedłużenie posta :wink: .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Chcesz zarąbistą historie to poproś dekina by ci opowiedział jakąś historję którą opowiadał swojemu mistrziowi
Tia. Naprawdę rewelacja :wink: . A jak już poprosisz, żeby Cię rozweselił, to rzeczywiście Cię rozbawi, ale raczej swoją nieporadnością .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
E dekin cool .Ja do niego rozbaw mnie a on:"Strach opowiem ci tak straszną historie ze aż strach" Jak ja cos taioego czytam to aż mi sie śmieać chce
Co wy chcecie od małego Deekina...To w końcu mały, głupi kobold...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...