[GW2] Guild Wars 2 - kim gracie?

Kim gracie w Guild Wars 2? Mnie od początku spodobał się Guardian i to właśnie od niego rozpocząłem swoją przygodę z tytułem. Wojownik i Patron, do tego - chociaż twórcy gry pewnie zaprzeczą - postać wspierającą pierwszą linię na tyle silna, że sama może ją tworzyć.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Sylvari - Elementalista @ Ring of Fire

Bo zawsze lubiłem grac magami
Odpowiedz
Norn Warrior Blacktide
NORDIC POWAH
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Sylvari łowca, na chwilę obecną na długi łuk, ale zastanawiam się, czy bardziej nie opłaca się wziąć krótsze narzędzie mordu Też na Blacktide, bo to generalnie nieoficjalny polski serwer
Odpowiedz
Ja gram człowiekiem wojownikiem i naparzam wszystkich z rojfla. Już w innym temacie napomnąłem, że na serwerze Fissure of Woe.
Odpowiedz
A ja biegam za Tajem jako Asura Złodziej. Krótki łuk, albo dwa pistolety i do przodu.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Sylvari mesmer - przyznam, postać troszkę ciężka do grania w pojedynkę, ale mimo wszystko daje dużo frajdy. Ja pogrywam na Aurora Glade. Jakby ktoś poszukiwać ekipy, to proszę dać znać.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz


Mistrzyni iluzorycznych smaków, mesmerka najgenialniejszej rasy asurów - Esme Vert! Na Fissure of Woe
Odpowiedz
Stworzyłam od początku nową postać - kobietę wojowniczkę. I jak to z jej rasy wynika, wysoka jak sosna!
  • nedrila.jpg
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Też się pochwalę, bo wreszcie skonsolidowałem wygląd mojego szczura:



Średnie pancerze dla asurów ssą.

Dużo osób biega po Blacktide - ciekawe czy stanęliśmy już naprzeciw siebie w WvW?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Guild Wars

Guild Wars 2 - kim gracie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...