Guild Wars 2 - kim gracie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Hassan',
Też się pochwalę, bo wreszcie skonsolidowałem wygląd mojego szczura:



Średnie pancerze dla asurów ssą.

Dużo osób biega po Blacktide - ciekawe czy stanęliśmy już naprzeciw siebie w WvW?
krew_na_scianie,
Stworzyłam od początku nową postać - kobietę wojowniczkę. I jak to z jej rasy wynika, wysoka jak sosna!
  • nedrila.jpg
Ati,


Mistrzyni iluzorycznych smaków, mesmerka najgenialniejszej rasy asurów - Esme Vert! Na Fissure of Woe
krew_na_scianie,
Sylvari mesmer - przyznam, postać troszkę ciężka do grania w pojedynkę, ale mimo wszystko daje dużo frajdy. Ja pogrywam na Aurora Glade. Jakby ktoś poszukiwać ekipy, to proszę dać znać.
Hassan',
A ja biegam za Tajem jako Asura Złodziej. Krótki łuk, albo dwa pistolety i do przodu.
Ty Cruelsufferer,
Ja gram człowiekiem wojownikiem i naparzam wszystkich z rojfla. Już w innym temacie napomnąłem, że na serwerze Fissure of Woe.
Tokar,
Sylvari łowca, na chwilę obecną na długi łuk, ale zastanawiam się, czy bardziej nie opłaca się wziąć krótsze narzędzie mordu Też na Blacktide, bo to generalnie nieoficjalny polski serwer
Ven'Diego,
Norn Warrior Blacktide
NORDIC POWAH
Crushnik,
Sylvari - Elementalista @ Ring of Fire

Bo zawsze lubiłem grac magami
Courun Yauntyrr,
Kim gracie w Guild Wars 2? Mnie od początku spodobał się Guardian i to właśnie od niego rozpocząłem swoją przygodę z tytułem. Wojownik i Patron, do tego - chociaż twórcy gry pewnie zaprzeczą - postać wspierającą pierwszą linię na tyle silna, że sama może ją tworzyć.
Wczytywanie...