[The Elder Scrolls V: Skyrim] The Elder Scrolls V: Skyrim - O czym będzie nowe DLC?


I wreszcie poznaliśmy zawartość nowego DLC do "Skyrim". Nosi nazwę "Hearthfire", a co oferuje?

Al'a Simsowe możliwości. Przede wszystkim będziemy mogli zakupić ziemię, na której będzie można wybudować własny dom, a z poniższego filmiku, który jest zwiastunem nowego rozszerzenia, wnioskuję, że czeka nas także hodowla zwierząt. Nasz budynek może przybrać różne wielkości – od jednopokojowego przybytku po rozległą posiadłość, zawierającą zbrojownię, bibliotekę, ogród, laboratorium, stajnię, kuchnię... To jednak nie wszystko, bo pojawią się także nowe przedmioty – między innymi stół kreślarski i warsztat cieśli, służący do przekształcania wydobywanych kamieni. Twórcy dodali też możliwość adoptowania dzieci!

"Heartfire" ukaże się na Xbox Live 4 września i będzie kosztował 400 MSP. Niestety nie wiadomo kiedy pojawi się na PC i PS3. Nie wiem, jak wam, ale mnie nowe DLC bardzo się podoba i na pewno je zakupię. A wy?

Odpowiedz
Heh, a myślałem, że prima aprylis jest 1 września. Sims 3: Skyrim? Nie kupie.
Odpowiedz
Znaczy sam pomysł jest fajny (właśnie obejrzałem trailer, ciekawostka, obejrzałem go ze swoją dziewczyną, która nałogowo tnie w Simsy i o dziwo jej się podobało znacznie bardziej niż mnie, ciekawe czemu?), ale treści do Skyrima to on żadnej nie wprowadza.

Wrócenie do gry RPG i to opartej na epice po to, żeby trzasnąć sobie domek? Może jakbym trzaskał kolejny playthrough, ale już po przejściu i zrobieniu większości rzeczy w grze... Nah.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Dokładnie, gdyby udostępnili to od początku to byłoby to na spory plus, ale ja też nie mam zamiaru dopłacać za takie rzeczy.

Odpowiedz
W zasadzie budowanie własnego domu może być ciekawe - ale adopcja dzieci? Błagam. Tym bardziej, że pewnie ze swoimi dziećmi będą tak samo rozbudowane dialogi jak ze swoją małżonką...
Odpowiedz
← Nowości

[The Elder Scrolls V: Skyrim] The Elder Scrolls V: Skyrim - O czym będzie nowe DLC? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...