[The Elder Scrolls V: Skyrim] Mroczne Bractwo

Spoko poradnik, ale ja bym dodał jeszcze parę rzeczy:

1. Przed przyłączeniem się do Mrocznego Bractwa możemy pomóc Cyceronowi (jest on gdzieś niedaleko Białej Grani) naprawić koło u wozu, aby mógł przenieść Matkę.

2. Cienisty jest najlepszy z jednego powodu - ma taką regenerację hp, że nie można go zabić w walce - może też ten fakt służyć do nabijania skilli.

PS MB to dla mnie najlepsza gildia w Skyrimie
Odpowiedz
A w zadaniu "W obliczy śmierci" jest takie zdanie: "pomocny będzie również Cienisty" co to znaczy? Czy ten Cienisty umie walczyć?
Odpowiedz
Cienisty walczy jak każdy zwykły koń, tylko że jest prawie nieśmiertelny (da się go chyba tylko zabić skacząc z dużej wysokości).

Wszystkie misje można zrobić bez Cienistego, ale w niektóre miesjca jest szybciej się dostać z nim.
Odpowiedz
Owszem, tak jak zauważył Bhaal, Cienisty jest właściwie nieśmiertelny. Jeżeli nie radzimy sobie z wrogiem, wystarczy wpuścić go do walki, ukryć się gdzieś i poczekać, aż przeciwnicy skupią się na nim.

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Mam pytanie wykonałem już misje i zakupiłem wszystkie ulepszenia do sanktuarium ale chciałbym wiedzieć czy da się i jak zwiększyć ilość osób w sanktuarium(bez modów) bo tak to jest tylko Nazir, Babette i jeden wtajemniczony. Chciałbym więcej osób(nawet nie z questami tylko tak dla wyglądu).
Czy da się to jakoś zrobić?
Odpowiedz
Wybacz, że odpowiedź tak późna - pozostaje mi tylko nadzieja na to, że jeszcze odwiedzasz naszą stronę :)Nie jestem pewien, aczkolwiek wydaje mi się, iż z czasem w Sanktuarium przybędzie wtajemniczonych, których będziesz mógł brać jako swoich pomocników

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls V: Skyrim] Mroczne Bractwo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...