[The Elder Scrolls V: Skyrim] Mroczne Bractwo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Charon,
Wybacz, że odpowiedź tak późna - pozostaje mi tylko nadzieja na to, że jeszcze odwiedzasz naszą stronę :)Nie jestem pewien, aczkolwiek wydaje mi się, iż z czasem w Sanktuarium przybędzie wtajemniczonych, których będziesz mógł brać jako swoich pomocników
Achilles007x,
Mam pytanie wykonałem już misje i zakupiłem wszystkie ulepszenia do sanktuarium ale chciałbym wiedzieć czy da się i jak zwiększyć ilość osób w sanktuarium(bez modów) bo tak to jest tylko Nazir, Babette i jeden wtajemniczony. Chciałbym więcej osób(nawet nie z questami tylko tak dla wyglądu).
Czy da się to jakoś zrobić?
Charon,
Owszem, tak jak zauważył Bhaal, Cienisty jest właściwie nieśmiertelny. Jeżeli nie radzimy sobie z wrogiem, wystarczy wpuścić go do walki, ukryć się gdzieś i poczekać, aż przeciwnicy skupią się na nim.
Bhaal998,
Cienisty walczy jak każdy zwykły koń, tylko że jest prawie nieśmiertelny (da się go chyba tylko zabić skacząc z dużej wysokości).

Wszystkie misje można zrobić bez Cienistego, ale w niektóre miesjca jest szybciej się dostać z nim.
Gość_*,
A w zadaniu "W obliczy śmierci" jest takie zdanie: "pomocny będzie również Cienisty" co to znaczy? Czy ten Cienisty umie walczyć?
Bhaal998,
Spoko poradnik, ale ja bym dodał jeszcze parę rzeczy:

1. Przed przyłączeniem się do Mrocznego Bractwa możemy pomóc Cyceronowi (jest on gdzieś niedaleko Białej Grani) naprawić koło u wozu, aby mógł przenieść Matkę.

2. Cienisty jest najlepszy z jednego powodu - ma taką regenerację hp, że nie można go zabić w walce - może też ten fakt służyć do nabijania skilli.

PS MB to dla mnie najlepsza gildia w Skyrimie
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Mroczne Bractwo", znajdującym się w dziale "The Elder Scrolls V: Skyrim". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...