Oficjalnie: "Hobbit" w trzech częściach!


A jednak. Peter Jackson potwierdził – "dwa filmy staną się trzema". Obejrzał on z innymi współtwórcami surową wersję pierwszej części "Hobbita" i fragmenty drugiej. Był zadowolony z siły bohaterów na ekranie, o co chodziło pewnie większości fanom, i sposobu przedstawienia historii. Zadał sobie i innym pytanie, czy warto opowiedzieć więcej historii. Odpowiedź brzmiała: "Tak".

hobbit, film

I w ten sposób podjęli decyzję o powstaniu trzeciej części "Hobbita". Trylogia będzie opierać się na książkowym pierwowzorze, notatkach J.R.R. Tolkiena, dodatkach z "Władcy Pierścieni" i "Silmarillionie". A jakie tytuły będą miały filmy?

Pierwszy to nadal "Niezwykła podróż", drugi ma możliwe dwa tytuły: "Zagadki w ciemnościach" i "Spustoszenie Smaug" (są to nazwy rozdziałów z "Hobbita"), a trzeci dostanie prawdopodobnie "Tam i z powrotem". Prawdopodobnie, gdyż wydaje mi się, że tytuł drugiej części ("Tam i z powrotem") zostanie przeniesiony na trzecią, a to druga otrzyma nową nazwę, co już uwzględniłem w informacji.

Pierwszy "Hobbit" pojawi się na ekranach kin 14 grudnia 2012 roku, drugi 13 grudnia 2013, a trzeci latem 2014.

Odpowiedz
No i dobrze, zawsze to więcej obrazków. W wydaniu Jacksona obrazków plastikowych do bólu, ale dobra i to ))
Odpowiedz
Niech spier... tak bezczelnie zerżnąć się na kasę nie dam.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Nikt nie karze Ci oglądać...

Odpowiedz
Zawsze będzie można pójść do kina jeżeli nie będzie nic ciekawego do wyświetlania to może obejrzę. Nie przeszkadza mi że film będzie w trzech częściach. Wiem że to jest skok na kasę, ale na razie dwie książkowe adaptacje podzielili na dwie części. Patrz Przed Świtem i HP i Insygnia śmierci

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
@Obserwator
Dojdzie do tego jeszcze jeden tytuł, bo podzielą także ostatnią część "Igrzysk śmierci" na dwie części. Ciekaw jestem, czy podobnie zrobią z "Percym Jacksonem i bogami olimpijskimi", choć w prawdzie do końca jeszcze daleko, bo dopiero w produkcji druga część
Odpowiedz
Nikt mi oglądać nie karze ale jeszcze chwila i wszystko będą w odcinkach puszczać.
Tym się film od serialu dzieli chyba że jest zamkniętą całością.

A robić z książki która była 1/3 ''Powrotu...'' trylogię jest poniżej jakiegokolwiek szacunku do konsumenta.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Kurczę, sorry, ale nie mogę się powstrzymać, bo już druga osoba tak pisze: nikt wam nie każe (od: kazać) oglądać filmu i nikt was nie ukarze (od: karać), jeśli go nie obejrzycie

Co do samego filmu, niech sobie będą i trzy części (choć sądzę, że pierwszą przyczyną była chętka na kasę widzów, a dopiero w drugiej kolejności dodanie, poszerzenie, uszczegółowienie filmów itd.). Jeśli o mnie chodzi, to zapewne i tak poczekam sobie spokojnie, aż film będzie na DVD (w wypożyczalniach) i będzie go można spokojnie w domciu obejrzeć, ostatnio nie mam nabożeństwa do wielkiego srebrnego ekranu (no chyba że ktoś mnie wyjątkowo dobrze namówi na wspólne pójście do kina).
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
← Nowości

Oficjalnie: "Hobbit" w trzech częściach! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...