szczury_wroclawia_szpital

Odpowiedz
  • 1 strona

dziwne zachowanie komputera

Gość_Bard Card*

Napisano: 20 lipca 2012, 08:46 · #1
0
witajcie mam problem z komputerem otóz był on przeze mnie ostatnio czyszczony i wszystko było ok do włączenia go otóż po włączeniu wyświetlił mi sie komunikat ze naciśnięcie przycisku PRAWY SHIFT powoduje uaktywnienie się opcji klawisze filtru chociaż ja nic nie nacviskałem potem wszystkie inne znaki nie spełniaja swoich funkcji dlatego piszę ciagiem i was za to przepraszam ale nie mam wyjścia npcyfry to te znaki na górze wpisze teraz wszystkie !@#$%^&*() to one a to kropka > z kolei strzałkami sie zaznacza tekst i tylko litery i spacja chodzą poprawnie żeby pisac małe litery trzeba miec wcisniety CAPS LOCK a duże to go wyłączyc a firefox uruchamia sie w trybie awaryjnym i to z paska menu start bo inne ikony na pulpicie wyzej i z koszem wziete (wyżej kosza) uruchamiaja sie pojedynczo a te wdół wszystkie i co mam robic prosze was o odpowiedzi

enether

Adept Ognia
2257 Mag Żywiołów
Napisano: 20 lipca 2012, 10:49 · #2
0
Czyściłeś klawiaturę, co? Skoro wszystko działa jakby shift był wciśnięty to oznacza że prawdopodobnie tak jest. Może się przyblokował czy cuś.

Albo to efekt jakiegoś genialnego windziarskiego ułatwienia dostępu. Przytrzymaj shift koło 4-5 sekund wciśnięty.I like my women how I like my bacon - burned.

Bard Card

Prawy wojownik
246 Rycerz
Napisano: 20 lipca 2012, 18:14 · #3
0
Dzięki tuż po napisaniu postu załapałem o co chodzi czyściłem klawiaturę i on się "zaczepił" po prostu ale już ok.

Gość_bonniefag*

Napisano: 14 sierpnia 2015, 21:41 · #4
0
(facepalm)
~bonniefag
Naprawde? :-o

dziwne zachowanie komputera - Odpowiedź

 
 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...