dziwne zachowanie komputera - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_bonniefag*,
(facepalm)
~bonniefag
Naprawde? :-o
Bard Card,
Dzięki tuż po napisaniu postu załapałem o co chodzi czyściłem klawiaturę i on się "zaczepił" po prostu ale już ok.
Gość_Forgotten*,
Czyściłeś klawiaturę, co? Skoro wszystko działa jakby shift był wciśnięty to oznacza że prawdopodobnie tak jest. Może się przyblokował czy cuś.

Albo to efekt jakiegoś genialnego windziarskiego ułatwienia dostępu. Przytrzymaj shift koło 4-5 sekund wciśnięty.
Gość_Bard Card*,
witajcie mam problem z komputerem otóz był on przeze mnie ostatnio czyszczony i wszystko było ok do włączenia go otóż po włączeniu wyświetlił mi sie komunikat ze naciśnięcie przycisku PRAWY SHIFT powoduje uaktywnienie się opcji klawisze filtru chociaż ja nic nie nacviskałem potem wszystkie inne znaki nie spełniaja swoich funkcji dlatego piszę ciagiem i was za to przepraszam ale nie mam wyjścia npcyfry to te znaki na górze wpisze teraz wszystkie !@#$%^&*() to one a to kropka > z kolei strzałkami sie zaznacza tekst i tylko litery i spacja chodzą poprawnie żeby pisac małe litery trzeba miec wcisniety CAPS LOCK a duże to go wyłączyc a firefox uruchamia sie w trybie awaryjnym i to z paska menu start bo inne ikony na pulpicie wyzej i z koszem wziete (wyżej kosza) uruchamiaja sie pojedynczo a te wdół wszystkie i co mam robic prosze was o odpowiedzi
Wczytywanie...