[BGII] Bug z lochem Irenicusa

Otóż od jakiegoś czasu z Bielem i Lionelem pykamy sobie w Baldur's Gate 2 multiplayer. Bardzo nam się fajnie gra, zwykłe walki z bandytami wymagają współpracy, nawet lisza udało nam się położyć. Ale nie o tym temat.



Będąc w lochach Irenicusa, na początku gry kawałek od wejścia do lokacji z dżinem, dżin... stał obok. Śmiesznie było nie trzeba było iść do lokacji po misję. Potem przechodząc znowu tą drogą dżin się rozmnożył... Zdobyliśmy jego flasze daliśmy zabugowanemu dżinowi dostaliśmy nagrodę i wydawało się, że koniec. Jak się potem okazało dżin chyba rzucił na nas klątwę za lenistwo. Teraz w co 3 lokacji pojawia się ten dżin i rozpoczyna dialog jakbyśmy go 1 raz widzieli. Na początku śmieszne, ale potem robi się to drażniące.



Tu pytanie: czy jest jakiś sposób, aby zdjąć tą "klątwę dżina"? Żeby usunąć rozmnażające się dżiny?
Odpowiedz
Z tego co słyszałem, to jest to stały bug multiplayera i chyba nie ma na niego żadnej rady. Skoro przestał być śmieszny, starajcie się go ignorować, o ile oczywiście nie psuje wam kompletnie rozgrywki. A jeśli psuje (nie uprzykrza, tylko całkowicie rozwala), to... szczerze wam współczuję
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Nie no ta klątwa taka zła nie jest. Drażni troche i opóźnia nasze ruchy, ale tragedii nie ma.
Odpowiedz
Miałem dokładnie to samo, kiedy z ekipą z GE graliśmy w multiplayera. Niestety to jest bug i nie słyszałem, żeby dało się temu jakoś zaradzić. Niektórzy NPC będą się teraz klonować...
Gorzej jak ktoś upierdliwy wam się będzie klonował





Odpowiedz
← Baldur's Gate

Bug z lochem Irenicusa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...