Bug z lochem Irenicusa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lavo,
Miałem dokładnie to samo, kiedy z ekipą z GE graliśmy w multiplayera. Niestety to jest bug i nie słyszałem, żeby dało się temu jakoś zaradzić. Niektórzy NPC będą się teraz klonować...
Gorzej jak ktoś upierdliwy wam się będzie klonował
Bhaal998,
Nie no ta klątwa taka zła nie jest. Drażni troche i opóźnia nasze ruchy, ale tragedii nie ma.
porfirion,
Z tego co słyszałem, to jest to stały bug multiplayera i chyba nie ma na niego żadnej rady. Skoro przestał być śmieszny, starajcie się go ignorować, o ile oczywiście nie psuje wam kompletnie rozgrywki. A jeśli psuje (nie uprzykrza, tylko całkowicie rozwala), to... szczerze wam współczuję
Bhaal998,
Otóż od jakiegoś czasu z Bielem i Lionelem pykamy sobie w Baldur's Gate 2 multiplayer. Bardzo nam się fajnie gra, zwykłe walki z bandytami wymagają współpracy, nawet lisza udało nam się położyć. Ale nie o tym temat.



Będąc w lochach Irenicusa, na początku gry kawałek od wejścia do lokacji z dżinem, dżin... stał obok. Śmiesznie było nie trzeba było iść do lokacji po misję. Potem przechodząc znowu tą drogą dżin się rozmnożył... Zdobyliśmy jego flasze daliśmy zabugowanemu dżinowi dostaliśmy nagrodę i wydawało się, że koniec. Jak się potem okazało dżin chyba rzucił na nas klątwę za lenistwo. Teraz w co 3 lokacji pojawia się ten dżin i rozpoczyna dialog jakbyśmy go 1 raz widzieli. Na początku śmieszne, ale potem robi się to drażniące.



Tu pytanie: czy jest jakiś sposób, aby zdjąć tą "klątwę dżina"? Żeby usunąć rozmnażające się dżiny?
Wczytywanie...