Bard Card

Witam. Tak jak większość użytkowników tego forum tak i ja postanowiłem założyc temat o mej postaci. Zadawajcie w nim tematy dotyczące mnie. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Który Neverwinter nights jest Twoim zdaniem lepszy? Jedynka czy dwójka?
Twój ulubiony towarzysz z NwN2?
Jakie gry należą do twoich ulubionych, nie licząc serii NwN?
Lubisz czytać książki? Jakie? Podaj swoje ulubione.
A filmy?
Odpowiedz
A ja mam kilka takich
Ile masz lat?
Skąd jesteś?
Czemu masz taki pseudonim?
Ulubiony komiksowy bohater?
Jakie lubisz potrawy?
Co zamierzasz robić w przyszłości?
Masz ulubione zwierzę? Jeśli tak to jakie?
Dlaczego tak bardzo lubisz Lady Aribeth ?
Czemu w swoim poście o osobie nie napisałeś żadnych informacji?
Chyba tyle na razie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Odpowiedzi na pytania krzyslewego:
1. Przyznam się ze w Neverwinter Nights 2 grałem tylko troszkę bo mam wersje angielską a od pewnego czasu nie mogę zainstalować, nie wiem z jakiej przyczyny a po próbie 1 mi się kasuje ale pracuje nad tym.
2. Poznałem tylko 2 pierwszych na samym początku więc gdy się rozpoznam to Ci napisze ok?
3. Bez NWN to będą: Saga Gothic; Prince of Persia: Piaski Czasu, Dusza Wojownika,The Two Thrones,Zapomniane Piaski; Lara Croft Tomb Rider Legend, Aniversary, Underworld:Need for Speed Hot Pursuit;Undercouver Operation Wintersun; Tom Clancy Splinter Cell;Cryostasis;Wiedźmin 2 Zabójcy królów i wiele innych jeśli masz na myśli jakieś konkretne to pisz.
4.Moje ulubione książki to: W pustyni i w puszczy, Dożywocie,Igrzyska Śmierci Harry Potter, Władca Pierścieni i inne
5.Moje ulubione filmy: Harry Potter i Insygnia Śmierci, Epoka Lodowcowa, Oszukać Przeznaczenie i... sam nie wiem

[Dodano po 36 minutach]

A to odpowiedzi na pytania Obserwatora:
1. Mam 15 lat.
2. Z Gdańska.
3. Jakoś tak się złożyło.
4. Nie mam ale kto wie...
5. Dużo by wymieniać, ale jedna z nich to na pewno kluski z serem i naleśniki.
6. Być tu moderatorem i może informatykiem.
7. Lubie psy Husky.
8. Ponieważ jej historia mnie poruszyła, jest ciekawa postacią, uwodzicielsko piękna, wspaniały głos i po prostu według mnie ideał.
9. Zamierzam to zmienić

[Dodano po 15 dniach]

Czy macie do mnie jeszcze jakieś pytania???
Odpowiedz
Jaki sport lubisz najbardziej uprawiać, a jaki oglądać (po sobie wiem że jedno nie musi iść w parze z drugim).

Odpowiedz
Zgadzam się co do tego. Lubie grać w piłkę nożną i oglądać skoki narciarskie(szkoda że Małysz odszedł nie sądzę żeby dał sobie radę w F1 ale kto wie, zobaczymy).
Odpowiedz
Jakie są twoje zainteresowania?
Masz rodzeństwo?
Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Moje zainteresowania to:
-piłka nożna
-siatkówka
-informatyka
-geografia
-dobre RPG
-książki fantasy

Jeśli chodzi o rodzeństwo to mam młodszą siostrę.

W wolnym czasie gram z kolegami w piłkę nożną, uczę się informatyki, czytam książki, łowię ryby (nie zawsze się udaje:)), zaglądam na to forum, czasami porostu się nudzę gdy czasu jest za wiele:)).
Odpowiedz
Miałeś do czynienia kiedyś z forumową sesją RPG tzw PBFem ?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Niestety nie za to chciałem wziąć udział w konkursie wiedzy na temat Neverwinter Nights ale za późno wystartowałem bo konkurs się skończył. Czy wiesz może, kiedy będzie następny?
Odpowiedz
Nie szybko, nie spodziewałbym się w tym roku. Konkursy Wiedzy trwają po kilka miesięcy i po tym czasie większości już się nudzą, trzeba odczekać z rok, zanim znowu będzie na to wzięcie, jednak polecam udzielanie się w działach o grach cRPG, bo tutaj widać w ostatnich latach spory zastój.

Odpowiedz
Bardzie Kardzie, jak tam się układa twój związek z Lady Aribeth? Pora już zmienić tekturkę, co?
Odpowiedz
Może i pora ale ja sie do mojej przywiązałem zmienię jak wrócę z wczasów
Odpowiedz
Sto lat!

[Dodano po 6 miesiącach]

Rewanżyku Ci się zachciało?
Proszę bardzo i oczekuję równie wyczerpujacej odpowiedzi (rada- nie mierz tekstu linijką ).
17. Wolisz Ari z HotU (poza samą możliwością dołączenia jej do drużyny), czy Podstawki?
94. Jak reagujesz na wciskanie wszędzie wątków miłosnych?
0,345345. Jak w moim temacie mogłeś nazwać Barda łucznikiem (nie, że jak się ośmieliłeś, tylko jak wpadłeś, że ,,Ty"/coś innego może być solo podróżującym łucznikiem)?
y+nx. Jak rozległa jest Twoja wiedza na temat Śródziemia?
5555555. Dlaczego ludzie mylą cRPG i RPG?
3,(3). Dlaczego nie potrafię wymyślić kolejnych pytań?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
17. Wolisz Ari z HotU (poza samą możliwością dołączenia jej do drużyny), czy Podstawki?

Każdy medal ma dwie strony, każda Ari ma dwie strony A tak serio to ta z podstawki bardziej przypada mi do gustu pod względem swej paladyńskiej postawy, godności i życzliwości wobec bohatera gry, a także rusza mnie to, że mimo swego stanowiska obchodzą Ją zarówno nasze losy jak i losy świata, którego dotknęła choroba, bo równie dobrze mogłaby stanąć i wydawać wszystkim polecenia nie patrząc kto co jak robi itp. Jednak zniesmacza mnie fakt, że na końcu daje się omotać i zstępuje na drogę nieprawości, choć widać tu ukryty "smaczek" że każdy, nawet najlepsza paladynka ma prawo popełnić błąd i się złamać, oraz że żaden człowiek nigdy najmocniejszy nie będzie, choćby nie wiem co robił (oczywiście trzeba wziąć pod uwagę fakt, że to co zrobiła wynikało ze skazania Jej ukochanego)
Z kolei Aribeth z HotU więcej mówi o swoich uczuciach, jest bardziej otwarta i zachowuje się bardziej "ludzko" aniżeli "paladyńsko" gdyż tą różnicę widać gołym okiem. Więcej mówi o sobie, okazuje uczucia i zdaje sobie sprawę, że nikt nie jest niezłomny. Jeśli chodzi o jej złe wcielenie nie przypadło mi ono do gustu, szczególnie Jej zmodyfikowany głos jak i charakter...

94. Jak reagujesz na wciskanie wszędzie wątków miłosnych?


Demotywuje mnie to do dalszego grania, gdyż widać przepych i brak jakiejkolwiek logiki. Wiadomo, że na każdą miłość, nawet tą w grze postać musi sobie jakoś zasłużyć np. wykonać jakieś zadanie itp. a w niektórych przypadkach przedstawicielki płci pięknej są po prostu zauroczone bohaterem i przesadnie to okazują. Nie lubię tego typu rzeczy i staram się ich unikać, dlatego przed kupnem jakiejkolwiek gry czytam jej recenzję

0,345345. Jak w moim temacie mogłeś nazwać Barda łucznikiem (nie, że jak się ośmieliłeś, tylko jak wpadłeś, że ,,Ty"/coś innego może być solo podróżującym łucznikiem)?

Wyobraźnia nie zna granic ;p a tak na serio po prostu rzadko się zdarza ale jednak lubię wymyślać coś oryginalnego i w pewnym sensie pozbawionego tegoż sensu właśnie...

y+nx. Jak rozległa jest Twoja wiedza na temat Śródziemia?

Nie jestem jakimś Śródziemiozakręconymbademcardem który pochłonął całą wiedze na jego temat, ale również nie należę do tych, którzy na zadane pytanie o Śródziemie
rozdziawią buźkę jakby za chwilę mięli zjeść pulpeta )

5555555. Dlaczego ludzie mylą cRPG i RPG?

Grają dla zabicia czasu i nie interesuje ich rodzaj gry, ani czym się jedno od drugiego różni stąd większość pomyłek

3,(3). Dlaczego nie potrafię wymyślić kolejnych pytań?

Zapytaj swój móżg, nie mnie ;p
Odpowiedz
← Użytkownicy

Bard Card - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...