Bard Card - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bard Card,
17. Wolisz Ari z HotU (poza samą możliwością dołączenia jej do drużyny), czy Podstawki?

Każdy medal ma dwie strony, każda Ari ma dwie strony A tak serio to ta z podstawki bardziej przypada mi do gustu pod względem swej paladyńskiej postawy, godności i życzliwości wobec bohatera gry, a także rusza mnie to, że mimo swego stanowiska obchodzą Ją zarówno nasze losy jak i losy świata, którego dotknęła choroba, bo równie dobrze mogłaby stanąć i wydawać wszystkim polecenia nie patrząc kto co jak robi itp. Jednak zniesmacza mnie fakt, że na końcu daje się omotać i zstępuje na drogę nieprawości, choć widać tu ukryty "smaczek" że każdy, nawet najlepsza paladynka ma prawo popełnić błąd i się złamać, oraz że żaden człowiek nigdy najmocniejszy nie będzie, choćby nie wiem co robił (oczywiście trzeba wziąć pod uwagę fakt, że to co zrobiła wynikało ze skazania Jej ukochanego)
Z kolei Aribeth z HotU więcej mówi o swoich uczuciach, jest bardziej otwarta i zachowuje się bardziej "ludzko" aniżeli "paladyńsko" gdyż tą różnicę widać gołym okiem. Więcej mówi o sobie, okazuje uczucia i zdaje sobie sprawę, że nikt nie jest niezłomny. Jeśli chodzi o jej złe wcielenie nie przypadło mi ono do gustu, szczególnie Jej zmodyfikowany głos jak i charakter...

94. Jak reagujesz na wciskanie wszędzie wątków miłosnych?


Demotywuje mnie to do dalszego grania, gdyż widać przepych i brak jakiejkolwiek logiki. Wiadomo, że na każdą miłość, nawet tą w grze postać musi sobie jakoś zasłużyć np. wykonać jakieś zadanie itp. a w niektórych przypadkach przedstawicielki płci pięknej są po prostu zauroczone bohaterem i przesadnie to okazują. Nie lubię tego typu rzeczy i staram się ich unikać, dlatego przed kupnem jakiejkolwiek gry czytam jej recenzję

0,345345. Jak w moim temacie mogłeś nazwać Barda łucznikiem (nie, że jak się ośmieliłeś, tylko jak wpadłeś, że ,,Ty"/coś innego może być solo podróżującym łucznikiem)?

Wyobraźnia nie zna granic ;p a tak na serio po prostu rzadko się zdarza ale jednak lubię wymyślać coś oryginalnego i w pewnym sensie pozbawionego tegoż sensu właśnie...

y+nx. Jak rozległa jest Twoja wiedza na temat Śródziemia?

Nie jestem jakimś Śródziemiozakręconymbademcardem który pochłonął całą wiedze na jego temat, ale również nie należę do tych, którzy na zadane pytanie o Śródziemie
rozdziawią buźkę jakby za chwilę mięli zjeść pulpeta )

5555555. Dlaczego ludzie mylą cRPG i RPG?

Grają dla zabicia czasu i nie interesuje ich rodzaj gry, ani czym się jedno od drugiego różni stąd większość pomyłek

3,(3). Dlaczego nie potrafię wymyślić kolejnych pytań?

Zapytaj swój móżg, nie mnie ;p
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Sto lat!

[Dodano po 6 miesiącach]

Rewanżyku Ci się zachciało?
Proszę bardzo i oczekuję równie wyczerpujacej odpowiedzi (rada- nie mierz tekstu linijką ).
17. Wolisz Ari z HotU (poza samą możliwością dołączenia jej do drużyny), czy Podstawki?
94. Jak reagujesz na wciskanie wszędzie wątków miłosnych?
0,345345. Jak w moim temacie mogłeś nazwać Barda łucznikiem (nie, że jak się ośmieliłeś, tylko jak wpadłeś, że ,,Ty"/coś innego może być solo podróżującym łucznikiem)?
y+nx. Jak rozległa jest Twoja wiedza na temat Śródziemia?
5555555. Dlaczego ludzie mylą cRPG i RPG?
3,(3). Dlaczego nie potrafię wymyślić kolejnych pytań?
Bard Card,
Może i pora ale ja sie do mojej przywiązałem zmienię jak wrócę z wczasów
Ranger Krzyś,
Bardzie Kardzie, jak tam się układa twój związek z Lady Aribeth? Pora już zmienić tekturkę, co?
Bard Card,
Postaram się wziąć udział.
Sosna,
Nie szybko, nie spodziewałbym się w tym roku. Konkursy Wiedzy trwają po kilka miesięcy i po tym czasie większości już się nudzą, trzeba odczekać z rok, zanim znowu będzie na to wzięcie, jednak polecam udzielanie się w działach o grach cRPG, bo tutaj widać w ostatnich latach spory zastój.
Bard Card,
Niestety nie za to chciałem wziąć udział w konkursie wiedzy na temat Neverwinter Nights ale za późno wystartowałem bo konkurs się skończył. Czy wiesz może, kiedy będzie następny?
Obserwator,
Miałeś do czynienia kiedyś z forumową sesją RPG tzw PBFem ?
Bard Card,
Moje zainteresowania to:
-piłka nożna
-siatkówka
-informatyka
-geografia
-dobre RPG
-książki fantasy

Jeśli chodzi o rodzeństwo to mam młodszą siostrę.

W wolnym czasie gram z kolegami w piłkę nożną, uczę się informatyki, czytam książki, łowię ryby (nie zawsze się udaje:)), zaglądam na to forum, czasami porostu się nudzę gdy czasu jest za wiele:)).
Obserwator,
Jakie są twoje zainteresowania?
Masz rodzeństwo?
Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?
Bard Card,
Zgadzam się co do tego. Lubie grać w piłkę nożną i oglądać skoki narciarskie(szkoda że Małysz odszedł nie sądzę żeby dał sobie radę w F1 ale kto wie, zobaczymy).
Sosna,
Jaki sport lubisz najbardziej uprawiać, a jaki oglądać (po sobie wiem że jedno nie musi iść w parze z drugim).
Bard Card,
Odpowiedzi na pytania krzyslewego:
1. Przyznam się ze w Neverwinter Nights 2 grałem tylko troszkę bo mam wersje angielską a od pewnego czasu nie mogę zainstalować, nie wiem z jakiej przyczyny a po próbie 1 mi się kasuje ale pracuje nad tym.
2. Poznałem tylko 2 pierwszych na samym początku więc gdy się rozpoznam to Ci napisze ok?
3. Bez NWN to będą: Saga Gothic; Prince of Persia: Piaski Czasu, Dusza Wojownika,The Two Thrones,Zapomniane Piaski; Lara Croft Tomb Rider Legend, Aniversary, Underworld:Need for Speed Hot Pursuit;Undercouver Operation Wintersun; Tom Clancy Splinter Cell;Cryostasis;Wiedźmin 2 Zabójcy królów i wiele innych jeśli masz na myśli jakieś konkretne to pisz.
4.Moje ulubione książki to: W pustyni i w puszczy, Dożywocie,Igrzyska Śmierci Harry Potter, Władca Pierścieni i inne
5.Moje ulubione filmy: Harry Potter i Insygnia Śmierci, Epoka Lodowcowa, Oszukać Przeznaczenie i... sam nie wiem

[Dodano po 36 minutach]

A to odpowiedzi na pytania Obserwatora:
1. Mam 15 lat.
2. Z Gdańska.
3. Jakoś tak się złożyło.
4. Nie mam ale kto wie...
5. Dużo by wymieniać, ale jedna z nich to na pewno kluski z serem i naleśniki.
6. Być tu moderatorem i może informatykiem.
7. Lubie psy Husky.
8. Ponieważ jej historia mnie poruszyła, jest ciekawa postacią, uwodzicielsko piękna, wspaniały głos i po prostu według mnie ideał.
9. Zamierzam to zmienić

[Dodano po 15 dniach]

Czy macie do mnie jeszcze jakieś pytania???
Obserwator,
A ja mam kilka takich
Ile masz lat?
Skąd jesteś?
Czemu masz taki pseudonim?
Ulubiony komiksowy bohater?
Jakie lubisz potrawy?
Co zamierzasz robić w przyszłości?
Masz ulubione zwierzę? Jeśli tak to jakie?
Dlaczego tak bardzo lubisz Lady Aribeth ?
Czemu w swoim poście o osobie nie napisałeś żadnych informacji?
Chyba tyle na razie
krzyslewy,
Który Neverwinter nights jest Twoim zdaniem lepszy? Jedynka czy dwójka?
Twój ulubiony towarzysz z NwN2?
Jakie gry należą do twoich ulubionych, nie licząc serii NwN?
Lubisz czytać książki? Jakie? Podaj swoje ulubione.
A filmy?
Courun Yauntyrr,
Super, ale dział kompletnie zły. Przenoszę.
Bard Card,
Witam. Tak jak większość użytkowników tego forum tak i ja postanowiłem założyc temat o mej postaci. Zadawajcie w nim tematy dotyczące mnie. Pozdrawiam.
Wczytywanie...