Jesteś Bogiem

Wybiorę się na bank w listopadzie do kina, bo od dawna sobie ostrzę na to ząbki Mam nadzieję, że nie zrobili kichy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dlaczego ten film można zobaczyć na świecie, a w Polsce jeszcze nie?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jakby tak w klimacie powiedzieć:

"Wszystko ma swoje priorytety...
Niestety"



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Film bardzo dobry, ale żałuję, że widziałem go w kinie (powróciłem do niego po półrocznej przerwie). Ludzie to bestyje.
A co do filmu, to bardzo dobry, jak już wspomniałem. Przypomniał moje kochane lata 90'. Ponadto był bardzo emocjonalny, chociaż nieco odbiór zepsuły mi zbyt liczne humorystyczne wątki. Możliwe że było to spowodowane atmosferą kina..... ehhh, nigdy więcej nie pójdę do plexu.
Odpowiedz
Bardzo dobry film, strasznie mi się podobał, aczkolwiek zobaczyłem coś innego niż się spodziewałem. Myślałem, że będzie to bardziej film o PFK, a nie o Magiku od czasu odejścia z Kalibra. Niemniej jednak i tak był to kawał porządnego kina. Chłopaki przygotowali się do swoich ról niezwykle starannie i szacun im za to, bo spory ciężar mieli do udźwignięcia. Poza tym usłyszeć ulubione kawałki na dobrym nagłośnieniu - bomba


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Był może ktoś jeszcze? Bo zamierzamy się wybrać klasowo i z niecierpliwością przeglądamy wszystkie opinie

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Niestety to prawda. Spodziewałem się o wiele więcej po tym filmie. Neistety brakuje tam szerszego spojrzenia na polski hip-hop i rozwój kultury. Mnie w ogóle nie przekonuje pokazany obraz.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Jesteś Bogiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...