Jesteś Bogiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

laiokon,
Niestety to prawda. Spodziewałem się o wiele więcej po tym filmie. Neistety brakuje tam szerszego spojrzenia na polski hip-hop i rozwój kultury. Mnie w ogóle nie przekonuje pokazany obraz.
sprzedam-serwis,
Tak sobie wykonany film, mija się z prawdą i to największy minus.
julitka,
Na mnie film za dużego wrażenia nie zrobił . Był taki nawet ale żebym miała go oglądać jeszcze raz to nie dzieki;p
Charon,
Był może ktoś jeszcze? Bo zamierzamy się wybrać klasowo i z niecierpliwością przeglądamy wszystkie opinie
Medivh,
Bardzo dobry film, strasznie mi się podobał, aczkolwiek zobaczyłem coś innego niż się spodziewałem. Myślałem, że będzie to bardziej film o PFK, a nie o Magiku od czasu odejścia z Kalibra. Niemniej jednak i tak był to kawał porządnego kina. Chłopaki przygotowali się do swoich ról niezwykle starannie i szacun im za to, bo spory ciężar mieli do udźwignięcia. Poza tym usłyszeć ulubione kawałki na dobrym nagłośnieniu - bomba
Lionel,
Film bardzo dobry, ale żałuję, że widziałem go w kinie (powróciłem do niego po półrocznej przerwie). Ludzie to bestyje.
A co do filmu, to bardzo dobry, jak już wspomniałem. Przypomniał moje kochane lata 90'. Ponadto był bardzo emocjonalny, chociaż nieco odbiór zepsuły mi zbyt liczne humorystyczne wątki. Możliwe że było to spowodowane atmosferą kina..... ehhh, nigdy więcej nie pójdę do plexu.
Medivh,
Jakby tak w klimacie powiedzieć:

"Wszystko ma swoje priorytety...
Niestety"

Lionel,
I czemu dopiero we wrześniu, jak już został nagrodzony w Polsce. Oo
Medivh,
Dlaczego ten film można zobaczyć na świecie, a w Polsce jeszcze nie?
Lionel,
Nie zrobili .
Medivh,
Wybiorę się na bank w listopadzie do kina, bo od dawna sobie ostrzę na to ząbki Mam nadzieję, że nie zrobili kichy.
Wczytywanie...