Królestwo Słońca księga 1 część 2

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Królestwo Słońca księga 1 część 2"!

Większość recenzentów zaczyna od tego, jak bardzo przejadły się już powieści o domniemanym końcu świata, jaki miałby nastąpić pod koniec roku 2012. Muszę przyznać, że mnie jakoś ten fenomen ominął i jedynie mgliście kojarzę niektóre tytuły z billboardów, sygnowane nazwiskiem tej czy innej celebrytki. W końcu katastrofy zawsze się dobrze sprzedawały. Być może o tym pomyślał również Brian D'Amato rozpoczynając cykl powieści o Grze Ofiarnej. I najwyraźniej nie pomylił się, bowiem zaraz po premierze jego książka "Królestwo Słońca" trafiła na szczyty listy bestsellerów Fabryki Słów.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Mnie też jakoś ominęły powieści o końcu świata w 2012. Lepiej, to jest moja pierwsza książka, która o tym wspomina. Zresztą Majowie też jakoś zbyt często w powieściach nie występowali, co tylko wzmogło chęć przeczytania drugiej części "Królestwa słońca". Lecz, oni "idą, idą, idą i idą", opisy są rozwlekłe i nie mam zielonego pojęcia skąd tyle informacji o Majach i ich kulturze wziął autor, ale z drugie strony - opisy można by skrócić, bo nic się nie dzieje! A oni "idą, idą, idą i idą". W sumie chyba zakończę książkę na 113 stronie, bo nie daję rady
Odpowiedz
← Artykuły

Królestwo Słońca księga 1 część 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...