Dr. House

 Bardzo, bardzo nieładnie. Przeglądałem forum i nie znalazłem nic o Housie. No, więc może zacznę. Według mnie najlepszy jest na razie sezon 6. Mój ulubiony odcinek to ten, w którym House przeżywa traume z powodu zerwania z Cuddy.... i rzuca się z okna. Przy Wilsonie. Nie zdradze co było potem, ale jest to świetny kawałek. Mój drugi ulubiony to ostatni 6 sezonu. Jestem na pewno jednym z największych fanów doktora o lasce. Mam jego zdjęcie na biurku, mam go na tapecie i jako avatar! Kto jest ze mną? 

[Dodano po 7 dniach]

Nikt?!?!?!??!?! *Płacze w kącie*
Odpowiedz
Zbyt mainstreamowe
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik enether dnia sobota, 10 marca 2012, 20:03 napisał

Zbyt mainstreamowe


+1

O dr. House naprawdę wielu pisze, wypowiada się, ciągle o tym samym. Wystarczy miejsc, gdzie można o nim popisać (a raczej o samym aktorstwie Hugh Lauriego).
Odpowiedz
Wydaje mi się, że kulawy doktorek nie jest już taki popularny
Odpowiedz
Od czasu do czasu oglądałem House'a, ale moje zainteresowanie doktorkiem zgasło po 5 sezonie
Tak czy siak doszły mnie słuchy, że ekipa kończy już serial o Hausie. 8 czy 9 sezon ma być tym ostatnim.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Dr. House - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...