Dr. House - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

julitka,
Super jest ten serial Uwielbiam go !
Obserwator,
Od czasu do czasu oglądałem House'a, ale moje zainteresowanie doktorkiem zgasło po 5 sezonie
Tak czy siak doszły mnie słuchy, że ekipa kończy już serial o Hausie. 8 czy 9 sezon ma być tym ostatnim.
Withord,
Wydaje mi się, że kulawy doktorek nie jest już taki popularny
von Mansfeld,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik enether dnia sobota, 10 marca 2012, 20:03 napisał

Zbyt mainstreamowe


+1

O dr. House naprawdę wielu pisze, wypowiada się, ciągle o tym samym. Wystarczy miejsc, gdzie można o nim popisać (a raczej o samym aktorstwie Hugh Lauriego).
Gość_Forgotten*,
Zbyt mainstreamowe
Qwan,
 Bardzo, bardzo nieładnie. Przeglądałem forum i nie znalazłem nic o Housie. No, więc może zacznę. Według mnie najlepszy jest na razie sezon 6. Mój ulubiony odcinek to ten, w którym House przeżywa traume z powodu zerwania z Cuddy.... i rzuca się z okna. Przy Wilsonie. Nie zdradze co było potem, ale jest to świetny kawałek. Mój drugi ulubiony to ostatni 6 sezonu. Jestem na pewno jednym z największych fanów doktora o lasce. Mam jego zdjęcie na biurku, mam go na tapecie i jako avatar! Kto jest ze mną? 

[Dodano po 7 dniach]

Nikt?!?!?!??!?! *Płacze w kącie*
Wczytywanie...