Odpowiedz
  • 1 strona

[Wiedźmin 2: Zabójcy Królów] Znaki

Redakcja Game Exe

6387
Napisano: 20 stycznia 2012, 01:16 · #1
0

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Znaki", znajdującym się w dziale "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Glovis

72
Napisano: 26 sierpnia 2012, 19:35 · #2
0
Jak przeczytałem, że znak Axii nie jest przydatny w walce, to myślałem, że umrę ze śmiechu Albo, że Igni jest mało pomocny... Trzeba rozwinąć wigor na piąty, szósty poziom i wtedy wystarczy 6 razy (a jak przeciwnicy się fajnie ustawią, to nawet mniej) użyć tegoż znaku i wszyscy leżą i kwiczą (a właściwie skwierczą), włącznie z bossami. Ja na ten przykład właśnie dzięki Igni pokonałem !SPOILER! smoka, w trzecim akcie i !SPOILER! Letho w epilogu.
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε

Gość_piter375*

Napisano: 5 października 2012, 16:07 · #3
0
AARD bez użyteczny? Wcale nie! Np. w Loc Muine trafiając nim gargulca mamy jakieś 75 % szans, że go ogłuszymy, a po ulepszeniu można nim zamiatać całą grupę wrogów.

####

W tak w ogóle, to NIE MA BEZUŻYTECZNYCH ZNAKÓW. Ja na przykład nie używałem nigdy Yrden, bo bo nie pasował do mojego stylu atak+unik.
TO, CZY BĘDZIEMY UŻYWAĆ ZNAKU - ZALEŻY WYŁĄCZNIE OD NASZEGO STYLU WALKI!

Gość_Wiesław*

Napisano: 16 czerwca 2018, 23:07 · #4
0
Według tego poradnika wszystkie znaki poza quen i heliotropem są do niczego. A to bzdura. W zasadzie wszystko zależy od stylu, jakim gramy. Ja na przykład uważam aard za bardzo potężny znak, na 3 poziomie walisz nim w grupe wrogów, potworów czy ludzi, i kosztem jednego wigoru przerywasz wykonywane przez nich ataki, do tego na np. 4 trafionych przynajmniej jednego powinno ogłuszyć, a zabić ogłuszonego to czysta formalność. Nawet na bossów się przydaje, rozwijasz sobie dystans przewrotu, rzucasz aardem w typa, skaczesz mu na plecy i mocny cios, lepsze to niż yrden, który na takiego np. Letho guzik działa. Oczywiście to moja opinia, pomysł ze spamowaniem igni w grupe też wydaje się dobry, generalnie każdy preferuje inny styl walki i powinien się na to patrzyć, a nie na cudze preferencje, które nijak się mają do naszych.

Gość_ppp*

Napisano: 3 sierpnia 2018, 10:36 · #5
0
na trybie mrocznym grałem szermierzem i gdyby nie aard byłoby po mnie

Gość_sss*

Napisano: 13 sierpnia 2018, 21:56 · #6
0
IGNI- znak ten nie jest takzę pomocy jak inne.. no chyba cie de**lu posrało grałem w W2 i prawda ejst taka że narazie takiego yrden to użyłem tylko do zabicia kejrana queen? no tak średnio bez ulepszeń to go nie używałem aksji też raczej nie a za to nałogowo nawalałem w nich z igni i było zajebiście:p a no i zapomniałeś durniu o tym że igni też możę bariery niszczyć

Gość_ssssssssss*

Napisano: 23 sierpnia 2018, 11:08 · #7
0
Walka z magami jest łatwa jak ma się igni na maxa ulepszone i wigor na taki 4-5 to od razu ich się spali

[Wiedźmin 2: Zabójcy Królów] Znaki - Odpowiedź

 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...