Manfret

Witam!

Z racji że nastąpił dziś lekki wysyp tematów, gdzie użytkownicy opisują siebie ja także postanowiłem coś takiego uczynić. A więc do roboty.

Imię: Mariusz
Skąd: Olsztyn ( W-M )
Wiek: 20 lat
Zainteresowania: Sport, gry komputerowe, modelarstwo. Z muzyki lubię dobry, ostry rock i metal: AC/DC, Motorhead, GnR.... Interesuje się II Wojną Światową. Ogólnie jestem osobą której nic się nie chce i najlepiej byłoby gdybym miał święty spokój.
Studiuję obecnie na II roku Prawa na wydziale PiA w Olsztynie.
Odpowiedz
Jaki sport, od kiedy, dlaczego, po co, jak często, jak mocno i w ogóle wszystko
Odpowiedz
Piłka Nożna - w młodości chodziłem do szkółki Stomilu
Koszykówka - w gimnazjum trenowałem w olsztyńskim klubie Trójeczka ( obecnie Inter Parts Olsztyn ), bardziej dla zabicia czasu choć wiele się nauczyłem z gry
Siatkówka - to bardziej szkoła i podwórko dla przyjemności.
Po co? Jak wszystko dla przyjemności ale też by poprawić kondycję fizyczną, umiejętności, dla wspólnej gry z kolegami. Do tego siłownia od czasu do czasu, by spalać by nie wstydzić się pokazać na plaży latem
Odpowiedz
3 ulubione książki, dwie ulubione potrawy w stałym stanie skupienia, jeden ulubiony trunek lub jego gatunek.
Odpowiedz
Nie uważasz, że studiowanie prawa trochę kontrastuje z lenistwem? Jak sobie z tym radzisz?
Odpowiedz
@Wiktul: 'Krzyżacy', 'D-Day czyli lądowanie w Normandii' i seria z Detektywem Monkiem. Dodatkowo wszystkie wojenno-dokumentalne np.: 'Berlin 1945'. Potrawy to bywa różnie. Najbardziej sałaktka z gyrosa i sernik wiedeński przygotowane przez moją mamę. A ulubiony trunek?? Uzależnienie od coli a napój alkoholowy to zwykła wódka ( smakuje mi ).

@Vitanee Jak sobie radzę? Jest ciężko. Wiem że gdybym usiadł i się pouczył to zaliczałbym kolokwia i sesje na luzie ale niestety, ELO 1500 w LoLu samo sie nie nabije albo cos popisac trzeba ( jak np.: solucja Dragon Age'a, lub kiedyś się pisało sporo dla serwisu siatkarskiego Siatkanews, tu akurat mała przerwa ). Ale że sesja się zbliża więc się uczę troszeczkę
Odpowiedz
Czemu "manfret"? Czyżby nawiązanie do "Epoki lodowcowej"? Ulubione kreskówki z dzieciństwa? Jaka powinna być Twoja wymarzona dziewczyna?
Odpowiedz
@krzyslewy Zgadza się. Nawiązanie do mamuta Mańka prawidłowe, choc to 't' na końcu to wynik niezrozumienia wymowy 'Manfred' z filmu. Słyszałem 'manfret' i zostało tak do dzis a nick słuzy od dobrych kilku lat. Kreskowki? Chyba nie bede odkrywczy: Gumisie, Muminki, Tom & Jerry, Garfield, Scooby-Doo, Dragon Ball....Wymarzona dziewczyna? Dobre pytanie. Najlepiej by była ruda (), dowcipna, szczera, by była lekko zwariowana.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik manfret dnia czwartek, 19 stycznia 2012, 23:59 napisał

Najlepiej by była ruda ()

Na GeXe masz kilka takich, jest w czym wybierać

[Dodano po 19 dniach]

Masz aktualnie równo 666 postów. Jak się z tym czujesz?
Odpowiedz
Aż czuję jak Szatan przeze mnie przemawia.

Poczekam aż będę miał 1000 postów to może zrobię podobny temat do Amralowskiego tysiaczka

Edit: 667 - nowy, lepszy Szatan!!
Odpowiedz
No to lecim z koksem
Jakie są 3 najlepsze cechy twojej osoby?
Jakie masz wady?
Czy nosisz okulary?
Lolth czy Biotic God?
Jaka jest twoja ulubiona pora roku?
Wierzysz w przeznaczenie?
Masz dziewczynę?
Jesteś osobą śmiałą czy "szarą myszką"?
Podaj 3 argumenty za tym, że elfki są najlepsze?
Co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę?
Jakie jest twoje zdanie na temat portali społecznościowych takich jak nasza-klasa czy facebook?
Czy masz jakiś wzór do naśladowania?
Jakie lubisz przekąski?
Z którą znaną gwiazdą poszedłbyś do łóżka?
Co cenisz u ludzi?
Co sądzisz o użytkownikach gexe?
Czy masz jakieś zwierzątko w domu?
jakie są twoje ulubione cRPGi?
Jaką odznakę na gexe chciałbyś dostać?
Jakie są wymarzone twoje wakacje?
Czy po zakończeniu konkursów wiedzy dalej będziesz aktywny na gexe?
Jaki jest twój ulubiony kucyk?
Jaki był twój ulubiony przedmiot szkolny?
Czy chce ci się odpowiadać na te wszystkie pytania?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Pozwolisz że ponumeruje je?

1. Hmmm....cechy? Uważam że otwartosc, mozna mi zaufac, pomocnosc.
2. Wady? Prosciej wymienic. Najwieksza wada to lenistwo. Zostawianie rzeczy na ostatnią chwilę, niekonskewentnosc w działaniu. Często słomiany zapał.
3. Tak noszę okulary.
4. Bardziej Lolth, z racji tego że ma większą grupę zindoktrynowanych wyznawców, którzy zajmują wysokie stanowiska tutaj.
5. Ulubiona pora to zima. Nie ma nic lepszego niż zamiec sniezna, -15 na termometrze i metrowe zaspy sniegu. Chcialbym by tak bylo teraz....
6. Przeznaczenie? Chyba nie. Bardziej wierzę w bycie kowalem własnego losu
7. Nie, nie mam.
8. Szara myszka tylko przy dziewczynach gdy chcę je gdzies zaprosic. Normalnie pozostaje osoba smiałą.
9. Elfki....No chyba że mają cos z Azjatek
10. Bezludna wyspa? Swego psa do towarzystwa
11. Niestety obecnie wysypisko lansu i tandety. Chyba tylko sluzy do zarabiania pieniedzy niz do 'łaczenia' ludzi i nawiazywania znajomosci lub ich odnawiania.
12. Wzór do nasladowania? Brak choc gdybym mial wskazac to bylby to Andrzej aka tata
13. Numer 13. ciekawy. Z zadną. Nie chce brac pierwszej lepszej
14. Szczerosc. Wyrozumialosc, dowcip i lojalnosc. ( jakie to oklepane )
15. Co sądze? Pozytywne rzeczy sądze. Miłe towarzystwo skore do pomocy innym
16. Mam, psa. Wspaniały przyjaciel.
17. Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Dragon Age i pierwszego KotORa.
18. Odznaka? Hmmmm....... nie obraziłbym się za Sztandar Księgi o ile moja 'solucja' zdobędzie uznanie w oczach Loży.
19. Wyjechac gdzies gdzie jest +25 stopni, slonecznie, i najwazniejsze, spokojnie.
20. Tak, raczej tak. Skoro pozwolono mi pisac solucję do dodatku do DA:O to czemu miałbym odchodzic?
21. Ulubiony kucyk? Rainbow Dash, bezsprzecznie.
22. Historia i WoS. Te dwa były warte siedzenia w szkole. Pierwszy z racji mojej milosci do historii, drugi z racji znakomitego nauczyciela.
23. Jak widac chcialo mi sie na nie odpowiadac
Odpowiedz

Cytat

13. Numer 13. ciekawy. Z zadną. Nie chce brac pierwszej lepszej


Oh come on! Wierzyłem w takie pierdoły jak chodziłem do podstawówki.

Odpowiedz
Aj wybacz kapitanie. Przekąski, przekąski, przekąski..............Hmmm.......chyba lubie wpierniczac różne slodkosci ktore sie nawiną ale to rzadko kiedy sie udaje. Ogolnie malo przekasek jadam.

[Dodano po 2 minutach]

Dobra Ash, bys nie byl smutny to dopowiem ze Kate Beckinsale/Keira Knightley. Mój typ.
Odpowiedz
Zależy od tego czy będę pierdzielił jak ty 3 po 3 bez sensu czy będę uczestniczył w rozmowach tam gdzie 'znam' temat. Jeżeli to pierwsze to jeszcze długa droga. Jeżeli to drugie to szybko
Odpowiedz
Wcale nie pierdziele bez sensu. Wszystkie moje posty mają jakiś większy lub mniejszy sens
Odpowiedz
Dobra mam kolejne pytania?
1.Czy byłeś kiedyś w Giżycku?
2.Gdybym wybierał się na studia do twojego miasta to jakie uniwersytety/szkoły wyższe mi byś polecił.Interesuje mnie ekonomia.
3.W skali od 1 do 10 to na ile mnie lubisz
4.Jaki jest twój ulubiony film?
5.Brałeś udział w jakiejś sesji RPG?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Manfret - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...