Najgłupsze filmy ever

Chciałbym, abyśmy w tym temacie dzielili się najgłupszymi i najdziwniejszymi filmami, jakie kiedykolwiek powstały. Tylko dla koneserów A więc może zacznę.

1. RUBBER (OPONA)

Filmweb
Trailer

W skrócie jest to film o zabójczej oponie, która nie tylko sama się porusza, ale także może sprawić, że twoja głowa eksploduje. Nie widziałem, ale pomysł zdecydowanie mi się podoba



2. MEGA PIRANHA (MEGA PIRANIA)

Filmweb
Trailer

O tym filmie wszystko napisałem w recenzji.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
AAAAAAAAA-HAAHHAHAahahahhahahaHAHAHAHaHaHaHAA!!!!!!!!!!!!!!! Zrobiłeś złoooooooooooo ! Dobrze, dobrze!

O rany, od czego by tu...

1. Ever - forever mój ukochany: "Amerykański Nijna 2" !!!

Filmweb
Trailer (piękny )

Po prostu uber kupa, kocham ten film pasjami

2. "Batman (1966)"

Filmweb (i jego genialne oceny )
Trailer (porywający )

Prawdziwa vintage gejoza, najlepsza scena - Batman wspinający się po drabince sznurowej z rekinem uwieszonym u cholewy buta traktuje go sprayem "Anty-Rekinowym", po użyciu którego rekin odpada i... wybucha

Z tym filmem, a dokładniej serialem, który poprzedzał go w tej samej formie, łączy się inna ciekawa historia - mianowicie odcinek łączony z bardzo popularnym wówczas Green Hornetem. Pomocnikiem Green Horneta, który w owym odcinku walczył z powyższym przemrocznym Batmanem, był niejaki Bruce Lee, który w scenariuszu owego odcinka przeczytał, że ma przegrać pojedynek z tym karłowatym czymś grającym Robina. Dowiedziawszy się o tym "Mały Smok" wpadł w furię i zadeklarował na poważnie, że jego walka na planie filmowym będzie również "na poważnie". W obliczu realnej groźby śmierci aktora grającego Robina zmieniono scenariusz na wynik "remisowy"

3. "Morderczy Przyjaciel"

Filmweb
Trailer

Tandeciarstwem nie dorównuje takim rarytasom, jak "Powrót Człowieka-Kraba" i wielu, naprawdę wielu innym, które obejrzałem, ale przychodzi mi do głowy "na szybko" ze względu na bezdenną głupotę. Zmutowany pies biegający po drzewach i połykający koty (efekt specjalnej troski, w którym rottweilerowi pysk zamienia się w paszczę, która niczym odkurzacz wsysa kota z drzewa - coś pięknego ). Swoją drogą - trudno było o bardziej denną koncepcję, niż pies morderca. Chyba komuś bardzo zbrzydł "Beethoven".

Ta lista będzie uzupełniana przeze mnie, zapewne o dziesiątki kolejnych, gdy tylko sobie poprzypominam i wyselekcjonuję

[Dodano po 3 minutach]

Ach, i już mi się przypomina

4. "Powrót Wilczycy" - cudowna, rodzima produkcja, niech żyje stacja "Kino Polska"!!!

Filmweb
Trailer

Tak, to naprawdę zrobiono w 90tym roku Polskie kino naprawdę grozy.
Odpowiedz
Najgłupsza komedia, jaką widziałam (we fragmentach), ale na swój sposób urocza, była o dziwacznej rodzince, której wisienkę na torcie stanowiły dwie siostry o malowniczych fryzurach: jedna z grzywką wyprostowaną na żelazko, druga z lokami. Plus matka z fryzą przypominającą garnek. Wszyscy, cała familija, dziwacznie ubrana. Oglądałam to z przyjaciółką 1 stycznia, więc... Khem, podwójne wrażenia; kacenjamer plus ten film. Konia z rzędem i karabinek szturmowy temu, kto wie, co to było xD.

Równie głupi i uroczy jest komediowy horror/film muzyczny, znany jako "Krwiożercza roślinka". Chociaż akurat ten ma swoją wartość, bo piosenki są sympatyczne. Nie pamiętam już, którą wersję widziałam, ale zdaje się, że późniejszą.
[font="Courier New"](...)Zanim zawirują ostatnie przed oczami
Psychodeliczne koła przedsennych majaczeń
Oddam za biel czystą jej dzisiejsze barwy
Tak bardzo wyzbyte dawnych swoich znaczeń


Febrę śmiertelną, różowe więc wypieki
Na liniejących ścianach brunatne zacieki
Żółć promieniotwórczą
I szpitalną zieleń
Brudną przezroczystość stłuczonych butelek
Krew rdzawą, czerwień krwawą
Błękit sinej skóry
Niezdrowo matowych tęczówek lazury


Wypłucz proszę, kolory, jak kiedyś na kanwę
Losu mojego prządko, naniosłaś te barwy
Rozszczepione w pryzmacie twojego kaprysu
Złącz je razem teraz w supeł życiorysu
[/font][font="Courier New"]
Białą flagę wywieszam i prawdą bieleję:
Że wtedy przed oczami wcale nie ciemnieje
Płonąc w blasku z nadzieją jedną pozostanę
W nim wyprażone – barwy zostaną wyprane
[/font] [font="Courier New"]

(Z wiersza: \"Biel\", listopad 2011. Nie kradnij. Wkurzony autor jest gorszy niż radiacja.)




[/font]
Odpowiedz
I teraz będzie ciekło jak z kranu

5. "Chińskie Duchy 2"

Filmweb
Trailer

Najlepszy tekst z filmu - "Dogonię cię pod ziemią!" krzyknął jeden z bohaterów i jak powiedział, tak zrobił

6. "Śmiertelny pojedynek"

Filmweb
Trailer

Czasem idzie na TV4, obejrzyjcie koniecznie. Mój ukochany motyw - eksplodujący ninja i ich mistrz, którego głowa po odcięciu od ciała i wbiciu na gałąź wypowiada jeszcze kilka złowieszczych kwestii i również wybucha
Odpowiedz
Jacha! Co widać na załączonym obrazku!
Odpowiedz
Ale super, nareszcie będę miał co oglądać Dwa filmy, które kiedyś oglądałem z kumplami na mega kacu. Polecam!

3. CAVED IN (ATAK MEGA KARACZANÓW)

Filmweb
Trailer

Polskie tytuły ftw Generalnie można się nieźle pośmiać, gdy karaczany, będące de facto żukami, wcinają gangsterów



4. DEAD MEAT (MARTWE MIĘSO)

Filmweb
Trailer

Najlepsze motywy: krowa zombie i laską zabijająca zombie rzutem obcasem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Widziałem inny badziew o ataku karaluchów, to generalnie dobry motyw
To DeadMeat wygląda jak produkcje w stylu "Dżudo Honor 7" Na pewno to było robione na poważnie?
Odpowiedz
W przypadku Mega Karaczanów podeszli na poważnie do tematu, ale Dead Meat to już raczej miała być polewka A tak w ogóle to Sum Olimpijczyk ze Skurcza zmiata wszystko


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja wiem, że 6.3 na FilmWebie to dość solidna ocena, ale i tak myślę, że to okrutne ścierwo nie mające prawa oglądać światła dziennego.

Grave Encounters

FilmWeb

Najgorsze jest to, że trailer zapowiadał całkiem dobry film. Ale to było najnudniejsze ileśtam minut zeszłego roku. Szczególnie wielkie psy wieszam na grze aktorskiej, która jest mierna od początku do końca. Najlepszą rolę zagrał moim zdaniem rozgnieciony szczur.
Odpowiedz
7. "Moce Ciemności"

Filmweb
Fragment

Tak, moi drodzy, Chuck Norris pokonał z półobrotu diabła Tutaj zwał się on bodajże "Protosatanus" (hell yeah! ) i był drugą lewą ręką Antychrysta, czy jakoś tak, którego przyjściu miał zapobiec Chuck Norris kopiąc go w sposób zaprezentowany wyżej.
Odpowiedz
Mumia: grobowiec cesarza smoka

FilmWeb

Zmiana aktorki - z Weisz na Bello to główny powód kiepskości tego filmu. Ona pasuje tam jak ktoś pięknie to ujął "jak kij do rzyci". Dodatkowo nudna i schematyczna historia. Jak dla mnie porażka.

Harry Potter i książę półkrwi

FilmWeb

Nie znam bardziej nudnego filmu. Usnąłem przy nim. Po prostu dno. Nie jest mroczny, porywający nic. Taki nijaki i bezpłciowy.
Odpowiedz
Uuu... No to pojechałeś. Rozumiem, że kinowy Potter nie zachwyca (mnie też ogólnie), ale żeby go zestawiać z rarytasami, jakie my tu serwujemy?
Odpowiedz
Nie wstawiłbym go, gdyby ta część nie przypominała mi nudnej i ciągnącej się flaki z olejem telenoweli
Odpowiedz
Onion movie

Filmweb

Jeden z najbardziej zwariowanych filmów jakich widziałem, a przy tym bardzo dobry sposób na spędzenie ok. 2 godzin przed monitorem. Sam film pokazuje w krzywym zwierciadle pracę, a przede wszystkim efekty w postaci niecodziennych informacji. Polecam!
Odpowiedz
Ooo... czemu ja dopiero teraz dokopałam się do tego tematu...?

Cytat

1. RUBBER (OPONA)

Oglądałam i przyznam, że film mnie pozytywnie zaskoczył. Może dlatego, że niezwykle lubuję się w takich nieco absurdalnych i abstrakcyjnych motywach (wciąż mających w sobie jednak ziarno logiki, coś jak Kot z Cheshire), a może dlatego, że spodziewałam się czegoś znacznie gorszego? Niemniej film jest wbrew pozorom dość ciężki i skłaniający do pewnych refleksji. Chociaż nie twierdzę, że dla każdego, bo z pewnością większość odbierze go źle. Podobał mi się, ale nie wiem, czy bym go gorąco polecała.

Moje typy?

Bezdomny ze strzelbą
Oglądałam zaraz po oponie i spodziewałam się po nim znacznie więcej niż po pierwszym tytule, a zaskoczył mnie proporcjonalnie negatywnie. Wszystko ogranicza się do nadmiernej ilości latających flaków, bezsensownego sadyzmu i ostatniego sprawiedliwego w osobie bezdomnego. Dno, dno, dno.

Zabójczy Seks
W przeciwieństwie do naszego cudnego tłumaczenia "Wirującego seksu" to jest erotyk, dlatego zapewne każdy nie spodziewa się po nich ambitnej fabuły. Ale nawet przy oczekiwania nieambitnej fabuły ta opowieść zaskakuje swoją beznadzieją (kobieta budzi się po operacji, która swoją drogą ograniczała się do krótkiego dialogu dwóch chirurgów, serio, nawet ręce w gumowych rękawicach mieli tak stereotypowo uniesione podczas tego, pełna napięcia przerwa w dostawie prądu, panika, czy przypadkiem nie zrobili z niej rośliny zakończone "no. chyba skończyliśmy.", po czym ona budzi się z takim westchnięciem, jakby właśnie ucięła sobie niespodziewaną drzemkę). Jeżeli ktoś czerpie zabawę z bardzo złych filmów - polecam, tutaj nawet sceny erotyczne wyglądają jak parodia.

Śmiercionoścny robot
Nie wiem, czy komuś zbyt wiele nie zaspoileruję, ale ja to wytrzymałam tylko dlatego, że siedziałam przy kompie, kiedy akurat leciało w tv. Bakteria z kosmosu, żywiąca się metalem, która ożywia metalowe przedmioty, aby wyssać żelazo z ludzkiej krwi - no shit!

Noc żywych Żydów
Nie skomentuję. Po prostu obejrzyjcie, to się da nawet znaleźć w częściach na youtubie.

No i oczywiście The Room, który zyskał ostatnio niespodziewaną popularność, może to za sprawą tej recenzji?

Było coś jeszcze, ale nie mogę sobie teraz przypomnieć. Chyba za często oglądam tanie sfy na Pulsie.
Odpowiedz
Ej ej! A oglądaliście "Wielkie kino"?

Jest to parodia paru filmów(np Opowieści z Narnii, Harry Potter, Charlie i fabryka czekolady, X-Men, Borat, Piraci z Karaibów) zebrana w jeden ekhm dość dziwny film. Cóż, strasznie głupie.


Filmweb
Odpowiedz
Epic Movie? Film jest zajebisty! Uśmiałem się przy nim srogo swego czasu
Odpowiedz
The Room generalnie deklasuje wszystkie podane tutaj tytuły. Serio. Nawet Barbarzynkę i Klątwę, Kuro.

What a funny story, everyone, haaa!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Najgłupsze filmy ever - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...