Amral

Kapitanie, wybuchających kości nie znalazłem ale np. ludzkie kości i lotki od pocisków moździerzowych już tak. Czasem znajduje się jakieś pociski większe lub mniejsze.

Taramelionie zapewne mam, choć na chwilę obecną przychodzi mi tylko jeden.\

Bielu nie grałem w żadną z tych gier. Na komputerze gram tylko w strategie jak już coś. Morrowinda kiedyś przejrzałem ale takie coś nie jest dla mnie. Jak ktoś grał w RPGi na żywo to taka namiastka go nie zadowoli;)
Jako, że gram wyłącznie w strategie to wymienię kilka gier które lubię. Starcraft, Cywilizacje (wszystkie choć obecnie gram w najnowszą w mod Fall from Heaven - mod fantasy) i to w sumie tyle. Dawniej Heroes:) Co się tyczy ulubionego przedmiotu to naprawdę W-F:)
A na gwiazdkę chciałbym tę Panią ładnie zapakowaną.

Dodam, ze nie dostałem... ale ponoć nie byłem wystarczająco grzeczny;)
[Edycja: Lolth zaś obiecała mi tę Panią na przyszły rok jak będę bardzo, bardzo niegrzeczny:D]

Krew zgadza się, raczej często zmieniam miejsce w którym przebywam choć na zimę staram się siedzieć w swoim mieście. Oczywiście czasem mam pracę w swojej okolicy więc nie muszę się przenosić. Jako, że pracuję w terenie to nie muszę mieć zaawansowanego sprzetu elektronicznego choć niewątpliwie taki istnieje. Jest jednak dość drogi i w zasadzie tylko duże instytucje mogą sobie na niego pozwolić choć nie zawsze. W terenie zaś tak naprawdę potrzebujesz tylko podstawowych rzeczy i można sobie przy tym świetnie poradzić. Tak, to co odkryjemy należy do państwa, ale jako, że nie jestem właścicielem firmy archeologicznej to moja papierkowa robota kończy się na inwentarzach. Nie muszę pisać sprawozdań na szczęście choć kiedyś pewnie i na to przyjdzie czas.
Odpowiedz
Nie to jest inna Pani:) Z serialu "V".
Odpowiedz
Amral, czemu jesteś takim fajnym gościem?
Odpowiedz
Amral, czemu jesteś takim fajnym gościem?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Amral, czemu jesteś takim fajnym gościem?
Odpowiedz
Amral, czemu jesteś takim fajnym gościem?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Amral, czemu jesteś takim fajnym gościem?
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Amral, czemu jesteś takim fajnym gościem?

Odpowiedz
Amral, czemu jesteś takim fajnym gościem?
Odpowiedz
Jesteś zadowolony ze swojej kadencji szefa Faerunu?

Czy wiesz, że ja jestem Porucznikiem Breagan D`aerthe, a Ty tylko nędznym Najemnikiem?
Odpowiedz
Nie, nie jestem.

W losowaniu dostałeś porucznika;) zwykły przypadek:P
Odpowiedz
Co sądzisz o swoim przyszłym następcy Hassanie? Czy Twoim zdaniem facet potrafiący grzebać w kodzie i tworzyć grafiki dobrze poprowadzi Fae?
I dlaczego do tej pory lekceważyłeś kogoś o tak potrzebnych dla Faerunu zdolnościach?

Odpowiedz
Nie ma znaczenia co ja sądzę o Hassanie i nie wiem czy facet potrafiącym grzebać w kodzie lepiej poprowadzi grę. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim choć nie ukrywam, że programowanie jest przydatne. Czas pokaże;) Oby się udało to co zamierza.
Odpowiedz
Nie mogę się powstrzymać, przepraszam jeśli kogoś urażę. A teraz wypowiesz się w tej kwestii?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Amral - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...