Amral

Imię: Adrian
Wiek: 26 lat
Wzrost: 178 cm
Kolor oczu: niebieski
Włosy: Blond w różnych odcieniach co jest zależne od pory roku

Jednak postanowiłem co nieco o sobie zdradzić (Cou założyłem drugi temat by sobie ponabijać posty:P Dojadę do 10k!). Skończyłem jedne studia w Szczecinie na kierunku historia spec. archeologia. Kończę drugie studia we Wrocławiu, choć sformułowanie "kończę" nie oddaje całej prawdy o tym procesie. Kierunek archeologia (głupie ale takie prawo w tym kraju absurdu). Od dłuższego(od połowy studiów)czasu pracuję w zawodzie z przerwami sezonowymi. W między czasie robiłem różne ciekawe i mniej ciekawe rzeczy by zarobić na podróże, które uwielbiam. Zwiedziłem sporo miast w Polsce i w wielu zdarzyło mi się mieszkać. Omijam Kraków szerokim łukiem, nawet nie przejeżdżam pociągiem czy samochodem. Ostatnio przerzuciłem się na zwiedzanie reszty europy. Póki co w kierunku zachodu i południa ale tu jeszcze wiele państw mi zostało do zwiedzenia. Uwielbiam góry więc tam kierują się moje stopy. Uwielbiam też wyjścia towarzyskie ze swoją ekipą choć teraz to bardziej przekształciło się w imprezy domowe co też nie jest złe. Pomimo tego, że skończyłem takie, a nie inne studia mam umysł ścisły i w zasadzie nie wiem czemu wybrałem takie kierunki... ale na pewno powody były bardzo idiotyczne i mało logiczne, choć lubię swoją pracę. Nie jestem materialistą ale za to idealistą ze sporą dawką optymizmu. Mimo tego trzeźwo patrzę na świat. Największą sztuką dla mnie jest sztuka kłamania.

To tyle tytułem wstępu. Pytajcie jeśli chcecie i o co chcecie ale nie gwarantuje odpowiedzi.
Odpowiedz
1. Czemu omijasz Kraków szerokim łukiem?
2. Podałeś wiek, wzrost, ale gdzie waga, budowa ciała itp?
3. Twój odcień koloru włosów naprawdę jest zależny od pory roku?
4. Co właściwie przedstawia twój avatar?
5. Oglądasz kucyki MLP? Jeśli nie to: czemu?

Odpowiedz
1. Od kiedy interesujesz się fantastyką?
2.Jak trafiłeś na gexe?
3.Co jeszcze lubisz robić w czasie wolnym?
4.Jaki jest twój znak zodiaku?
5.Jaki był twój ulubiony przedmiot szkolny?
6.Jakiej słuchasz muzyki?
7.Twoje 3 ulubione filmy, które widziałeś i 3 najgorsze filmy twoim zdaniem?
8.Grywasz w gry komputerowe? Jeżeli tak to w jakie?
9.Masz jakieś zwierzę w domu?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Kapitanie:
1. Bo zabili już ostatniego smoka i wszyscy chcą zobaczyć to miasto. Nuda...
2. Zdjęcie mam w profilu. Niemal oddaje moje zewnętrzne ja. Myślałem jednak, ze skupicie się na mym bogatym wnętrzu
3. Tak. Latem gdy słońce świeci (często i długo bywam poza omieszczeniami) są bardzo jasne (nawet ludzie sugerują że farbuję.), zimom zaś ciemnieją dość mocno.
4. W normalnym formacie drowiego maga, choć tu faktycznie wygląda dziwnie.
5. Tril mnie zmusił ale widziałem tylko kilka odcinków.

Obserwatorze:
1. Od 16 lat? Tak na oko...
2. Z Faerun Game
3. Lubię wiele rzeczy ale najbardziej lenić się gdy mam na to czas
4. Jedyny i słuszny: Skorpion
5. W-f ale to chyba każdy tak ma:D
6. W zasadzie wszystkiego co mi wpadnie w ucho. Nie mam ulubionego gatunku (no może faworyzuje rock)... Nie dzierżę natomiast hip-hopu i techno.
7. Najlepsze to: Ojciec chrzestny, Forest Gump, i miniserial Kompania Braci(traktuję jak film) Najgorsze ciężko mi zdefiniować ale nie lubię komedi parodiujących inne filmy np. straszny film itd.
8. Teraz tylko w Starcrafta i Cywilizację 4 na multi. Czasem wracam do BG i Icewinda. Innych RPG nie przyswajam na komputerze. Wolę takie w realu czy forumowe.
9. Nie, nie mam i nie planuję mieć
Odpowiedz

Użytkownik Amral napisał

Omijam Kraków szerokim łukiem


Uff! High five!
No dobra, ja tu studiuję ;P Co nie zmienia faktu, że kraków jest be i wcale Ci się nie dziwię.

Cytat

5. W-f ale to chyba każdy tak ma:D


Kłamiesz!

1. Dlaczego spośród wszystkich zainteresowań, to właśnie archeologia stała się tym, co będziesz robić w przyszłości? (Chyba, że nie będziesz)
2. Czy był w Twoim życiu taki dzień, którego za nic byś nie zamienił na inny?
3. Gdybyś miał możliwość zamieszkania w dowolnym miejscu, gdzie by to było? I dlaczego?

Pytanie dodatkowe:

Dlaczego dałeś się zmusić do oglądania jakiś... jakiś... kucyków?!
Odpowiedz
1. Skąd pomysł na taki, a nie inni nick?
2. Wiesz, że dobicie do 10k postów zajmie ci pewnie co najmniej... z 5 lat, a i to w najlepszym razie?
3. Który kucyk najbardziej ci się podoba i dlaczego? (nie żebym sam to oglądał )
4. Masz dziewczynę?
5. Jak jest twoja ulubiona pora roku?
6. Ulubiony kolor?
7. Ulubione zwierzę?
8. Ulubione gra?
9. Ulubione pytanie w tym temacie?
Odpowiedz
A co jak nie W-f?

1. Archeologia wyszła z przypadku (śmiesznie to brzmi ale taka prawda)... To nie był mój zamierzony kierunek studiów, ale moja arogancja doprowadziła do tego, ze się nim stał. I jak się okazało uwielbiam to:) dlatego chciałbym siedzieć dalej w tej dziedzinie.
2. Każdy taki był Nie zwykłem żałować niczego i nigdy. I nie żałuje.
3. Chatka w górach, wysokich najlepiej by nikomu nie chciałoby się tam wchodzić ale żeby nie była powyżej granicy wiecznego śniegu. Dlaczego? Choć jestem osobą towarzyską i często pierwszym wodzirejem to lubię samotność

Pytanie dodatkowe:
A chcecie zmiany mechaniczne na fae:P

[Dodano po 5 minutach]

1. Tak nazywała się moja pierwsza postać w FR
2. Wiem, ale nigdzie się nie śpieszę
3. Ten główny jednorożec. Chyba Twilight Sparkle.
4. Nie
5. Lato
6. Czerwony
7. Biały tygrys albo gepard:D
8. RPG kościane zależne od nastroju i ochoty. Na kompie Starcraft.
9. Nie mam ulubionych pytań to nie coś co można lubić.
Odpowiedz
1. Jakiej używasz przeglądarki internetowej?
2. Jaka jest twoja ulubiona potrawa?
3. Jaka jest twoja najbardziej nielubiana potrawa?
4. Ulubiony serial telewizyjny?
5. Najbardziej znienawidzony serial telewizyjny?
6. Co myślisz o ,,sępach''? (i nie mam tu na myśli zwierząt)
7. Kogo najbardziej lubisz na GeXe?
8. A kogo najbardziej nie lubisz?
10. Co robiłeś wczoraj o 21:30?
11. A dzisiaj o 16:00?
12. Czy wszystkie twoje odpowiedzi na zadawane w tym temacie pytania są szczere?
13. Co sądzisz o GeXe?
14. Jaki jest twój ulubiony system RPG?
15. A jakiego najbardziej nie trawisz?
16. Wolisz złoto czy srebro?
17. Czarny czy Biały?
18. Dobro czy Zło?
19. Ulubiona książka?
20. Ulubiona postać z filmu?
21. Ulubiona postać z gry?
22. Ulubiona postać z fantasy ogólnie?
23. Czy jako władca Faerunu robiłeś jakieś ,,przekręty'' o których wolałbyś aby nikt się nie dowiedział?
24. Ulubiona emotka z forum?
25. Co najbardziej lubisz robić?
26. Czego najbardziej nie lubisz robić?
27. Jaki jest twój wymarzony prezent na gwiazdkę?
28. Jest jakaś postać z gry/filmu/książki z którą się utożsamiasz? Jeśli tak to jaka?
29. Co Cię najbardziej denerwuje?
30. Śmieszą Cię dowcipy Strasburgera?
31. Przeleciałbyś kucyka za 100000 PLN?
32. Co byś zrobił jakbyś wygrał szóstkę w lotka?
33. Jeśli ktoś chciałby odkupić od ciebie stanowisko władcy Fae za 200000PLN sprzedałbyś mu je?
34. Co dostałeś na mikołajki?
35. Wierzysz w świętego Mikołaja?
36. Chce ci sie odpowiadać na te pytania?
37. Ulubiony alkohol?
38. Ulubiony środek transportu?
39. Opisz jeden swój przykładowy dzień z życia.
40. Udzielasz się jeszcze na jakichś innych forach internetowych?
41. Co robiłeś 19 października o godzinie 21:30 na profilu użytkowniczki ,,Evrina''?
42. Co robiłeś 29 sierpnia o godzinie 18:40 na profilu użytkownika ,,Assil''?
43. Zdarzyło ci się kiedyś znaleźć w jakiejś niebezpiecznej sytuacji w której twoje życie było zagrożone?
44. Skakałeś kiedyś na spadochronie?
45. Nurkowałeś?
46. Latałeś w przestrzeni kosmicznej?
47. Planujesz coś na sylwestra?
48. Masz w domu choinkę?
49. Jaki był twój najbardziej znienawidzony przedmiot w szkole?
50. Chciałbyś mieszkać w jakimś innym kraju? Jesli tak to w jakim?
Odpowiedz
Rany, aż się głupio czuje, że pytam o tak mało, patrząc na posta Capitana.

Co Ci się podoba w archeologii? Jaką masz wizję po studiach - podróżowanie po całym świecie po wykopaliskach? Byłeś już na jakiś? Może wykopałeś już jakiegoś swojego pierwszego gnata?
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz

Cytat

36. Chce ci sie odpowiadać na te pytania?


Na większość zdecydowanie nie ale na część odpowiem i może trochę rozbuduję.

Cytat

14. Jaki jest twój ulubiony system RPG?


Gasnące słońca zdecydowanie prowadzą ale na zmienionej mechanice. Jest to najlepszy świat w jaki grałem, który pozwala na bardzo wiele. Drugi natomiast jest Starcraft też na mechanice z GS.

Cytat

22. Ulubiona postać z fantasy ogólnie?


Ioulaum z Netherilu.

Cytat

29. Co Cię najbardziej denerwuje?

Głupota ludzka ale na szczęście ona potrafi się eliminować sama ze środowiska;)

Cytat

37. Ulubiony alkohol?


Różnie ale ostatnio absynt

Cytat

33. Jeśli ktoś chciałby odkupić od ciebie stanowisko władcy Fae za 200000PLN sprzedałbyś mu je?


Na razie tę grę wszyscy oddają... podejrzewam, że prędzej i ja będę musiał coś zapłacić żeby w końcu ją oddać

Tyle starczy:P

Krew
Byłem na wielu wykopaliskach bo w sumie jakby nie patrzeć ostatnie kilka lat pracuję w zawodzie jeżdżąc po całej Polsce. Chwilowo na szczęście tylko północno zachodniej ale ponoć ma się to zmienić. Wcześniej zwiedziłem sporo pomorza w celach zawodowych, trochę wielkopolski, lubuskie dość mocno i jurę krakowsko częstochowską. Pewnie coś jeszcze ale musiał bym sobie przypomnieć?
Gnata? Broń czy kości? I na obie odpowiedzi dam Tak:) Ostatnio nawet miałem przyjemność współpracować z saperami:P Nie chce podróżować po całym świecie gdyż lubię ten kraj absurdu mimo wszystko. I kryje on naprawdę wiele ciekawych rzeczy.
Co mi się podoba w archeologii? Styl życia oraz to, że trzeba mieć wiedzę na wiele różnych tematów i dziedzin co motywuje do samo dokształcania. No i dość analityczny umysł by połączyć te wszystkie rzeczy w całość by utworzyć jakiś obraz.
Odpowiedz
Gdybyś znalazł na ulicy 3 zł, co byś z nimi zrobił?
Odpowiedz
Wziąłbym je:) ale jak na kogoś kto patrzy zawsze pod nogi nie mam szczęścia do takich znalezisk.
Odpowiedz
Przez mrok, hmm... Ciemno masz. Chcesz latarkę?
Odpowiedz
Mam fajną czołówkę do chodzenia po jaskiniach;)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Amral dnia piątek, 16 grudnia 2011, 23:04 napisał

Ostatnio nawet miałem przyjemność współpracować z saperami:P

A co wykopałeś kość wybuchozaura i trzeba było ją ,,rozbroić''?

To nie fair. Nie odpowiedziałeś nawet na połowę pytań
Odpowiedz
Gdyby mi ktoś zadał tyle pytań, nie odpowiedziałbym nawet na jedno...

Odpowiedz
W takim razie po co zakładać taki temat jeśli nie chce się odpowiadać na pytania?
Odpowiedz
-Seria TES, czy Gothic?

-Ulubiona gra z KAŻDEGO gatunku (o ile masz:))

-Ulubiony przedmiot szkolny?

-Co chciałbyś dostać na gwiazdkę?

I nie mam na razie pomysłów...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Amral dnia piątek, 16 grudnia 2011, 23:04 napisał

Byłem na wielu wykopaliskach bo w sumie jakby nie patrzeć ostatnie kilka lat pracuję w zawodzie jeżdżąc po całej Polsce. Chwilowo na szczęście tylko północno zachodniej ale ponoć ma się to zmienić. Wcześniej zwiedziłem sporo pomorza w celach zawodowych, trochę wielkopolski, lubuskie dość mocno i jurę krakowsko częstochowską. Pewnie coś jeszcze ale musiał bym sobie przypomnieć?
Gnata? Broń czy kości? I na obie odpowiedzi dam Tak:) Ostatnio nawet miałem przyjemność współpracować z saperami:P Nie chce podróżować po całym świecie gdyż lubię ten kraj absurdu mimo wszystko. I kryje on naprawdę wiele ciekawych rzeczy.
Co mi się podoba w archeologii? Styl życia oraz to, że trzeba mieć wiedzę na wiele różnych tematów i dziedzin co motywuje do samo dokształcania. No i dość analityczny umysł by połączyć te wszystkie rzeczy w całość by utworzyć jakiś obraz.

Jak ja zazdroszczę ludziom, którzy znaleźli swoją wizję w życiu i ją realizują..

Tylko, że to co robisz, powoduje, że raczej nie masz stałego pobytu w jednym miejscu? Ewentualnie zimą? W asyście saperów.. no tak, niektóre rzeczy faktycznie mogą być "wybuchowe". Czy w Polsce, przy takich badaniach, dysponujesz jakimś w miarę zaawansowanym sprzętem elektronicznym? To co zostaje odkryte, jak rozumiem należy do Państwa - masz w związku z tym górę papierkowej roboty przy okazji (jak to generalnie wygląda)? To ostatnie pytanie to już moje skrzywienie zawodowe.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
← Użytkownicy

Amral - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...