Komentatorium

Witaj, postronny obserwatorze

Jeżeli wchodząc na forum wcisnąłeś guzik "Wyświetl nową zawartość" i wyskoczyły Ci sesje Vena i innych, które przypadkiem przejrzałeś, to temat dla Ciebie.
Prowadząc kolejną już sesję forumową stwierdziłem, że można Was - tych, którzy dotąd średnio lub wcale interesowali się naszymi PBFami - zainteresować nimi w ten oto sposób.
Jeśli któryś z wątków któregokolwiek z graczy zainteresował Cię, jeżeli przeczytałeś akurat ten post, w którym gracz zmaga się z wyzwaniem logicznym, taktycznym lub dowolnym innym, jeżeli cokolwiek z prowadzonej przeze mnie lub graczy narracji zainteresowało Cię i masz własne sugestie, przemyślenia albo chociaż ironiczne komentarze - zapodaj je tutaj.
Najciekawsze, najbardziej oryginalne, pomysłowe i kreatywne spostrzeżenia i propozycje mogę nawet wprowadzić do rozgrywki danego gracza - może to zachęci Cię do wzięcia udziału w najbliższej sesji. Jeśli nie, potraktuj to po prostu jako nasz własny, GExowy serial telewizyjny: możesz go śledzić, kiedy tylko chcesz i przełączyć w dowolnym momencie.

Proszę graczy, żeby pod żadnym pozorem NIE CZYTALI TEGO TEMATU!

A obserwatorów, czyli nie-graczy, żeby wszelkie myśli spisywali tu, a nie w tematach graczy

Z góry dzięki i radioaktywne pozdrowienia.
Odpowiedz

Cytat

Witaj, postronny obserwatorze

No wiesz co Wiktulu nie musiałeś mnie imiennie witać No dobra a tak do rzeczy to uważam, że pomysł jest ciekawy i interesujący. Chętnie się przyjrzę działaniom innych graczy w tej sesji i zobaczę jak Ty prowadzisz im sesję.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Pierwsze tematy sesyjne już są, więc zachęcam do przeglądania i komentowania Na ewentualne pytania i dyskusje odpowiem, jeśli tylko będzie to możliwe.

A jeśli jakiś gracz mimo wszystko tutaj zajrzał, to niechaj nie robi już tego ponownie
Odpowiedz
Hmm...

Początek sesji Vena -> Początek sesji Vena w SW1: Deja Vu?

Wybacz za off top. to kiedy będzie SW3? Bo tak startujesz z następnymi sesjami, i mam cichą nadzieję, że już niedługo
Odpowiedz
Pomysł ciekawy (żeby nie było offtop).
[offtop: Też jestem ciekaw kontynuacji SW. Za miesiąc mamy premierę SWTORa i co poniektórzy mogą nam zaginąć na jakiś czas]
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Uwielbiam motywy pt. "Sory za offtop - off top" Nie można było napisać w temacie którymkolwiek z sesji SW?

Docelowo chciałbym robić po tej. Ale wiadomo - odległa przyszłość, odległa galaktyka, do tego czasu świat może się skończyć pitnaście razy.
Odpowiedz
Podoba mi się styl sesji CSki.Odpowiada ona w trzeciej osobie co mnie zaintrygowało i przyjemnie się to czyta jak dobrą książkę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ano tak ma być. Przeczytaj sobie sesję Tokara z zakończonej sesji Forgotten Realms, to dopiero zobaczysz co znaczy przyjemność z czytania sesji
Odpowiedz
Poczytałem kilka postów w tej sesji i powiem Ci (a raczej napiszę),że to jeszcze lepiej się czyta.To jest po prostu genialne.Znalazłem kolejny sposób na nudę.Oho.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ano czytaj, czytaj

Inne sesje warte polecenia:
Star Wars (pierwsza) - sesja Tokara, Matta, Al-Mahdiego, Krixa, eimyra, Vena
AvP - sesja eimyra

[Dodano po 3 miesiącach]

Ciekawe, czy ktoś jeszcze zagląda do tych tematów, przy wyświetlaniu nowej zawartości, czy pomija bez żalu
Odpowiedz
Nie wywołuj wilka z lasu

Odpowiedz
Nie wiem gdzie napisac więc piszę tutaj. Czy jest planowana jakas sesja w swiecie DA? Bo te sesje Neuro sie fajnie czyta ale zaluje ze na 'czytanie' przygod z ME lub FR trza miec haslo
Odpowiedz
1. Zapytać o to, w co można grać, możesz choćby tutaj http://forum.gexe.pl/...hcieli-zagrac/ albo po prostu założyć temat o sesji DA na głównej stronie subforum o sesjach forumowych.
2. Możesz to zrobić także w subforum poprzedniej sesji DA, czyli tutaj http://forum.gexe.pl/.../979-sesja-da/
3. Co do hasła sesji FR, to sprecyzuj, czy chodzi o moją, już zakończoną, czy Amrala, już umarłą Zależnie od tego podam Ci hasła do nich, choć wydaje mi się, że z prowadzonej i zakończonej przeze mnie hasło już zdjęto.
4. Co do hasła sesji ME - pytaj eimyra, pewnie nie będzie miał nic przeciw.
Odpowiedz
← Sesja Neuroshimy

Komentatorium - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...