Komentatorium - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
1. Zapytać o to, w co można grać, możesz choćby tutaj http://forum.gexe.pl/...hcieli-zagrac/ albo po prostu założyć temat o sesji DA na głównej stronie subforum o sesjach forumowych.
2. Możesz to zrobić także w subforum poprzedniej sesji DA, czyli tutaj http://forum.gexe.pl/.../979-sesja-da/
3. Co do hasła sesji FR, to sprecyzuj, czy chodzi o moją, już zakończoną, czy Amrala, już umarłą Zależnie od tego podam Ci hasła do nich, choć wydaje mi się, że z prowadzonej i zakończonej przeze mnie hasło już zdjęto.
4. Co do hasła sesji ME - pytaj eimyra, pewnie nie będzie miał nic przeciw.
manfret,
Nie wiem gdzie napisac więc piszę tutaj. Czy jest planowana jakas sesja w swiecie DA? Bo te sesje Neuro sie fajnie czyta ale zaluje ze na 'czytanie' przygod z ME lub FR trza miec haslo
Wiktul,
Jakaś nowa co?
von Mansfeld,
O ile jakaś nowa w ogóle się pojawi...
Withord,
Ja od czasu do czasu sobie poczytam
krag,
Nie wywołuj wilka z lasu
Wiktul,
Ano czytaj, czytaj

Inne sesje warte polecenia:
Star Wars (pierwsza) - sesja Tokara, Matta, Al-Mahdiego, Krixa, eimyra, Vena
AvP - sesja eimyra

[Dodano po 3 miesiącach]

Ciekawe, czy ktoś jeszcze zagląda do tych tematów, przy wyświetlaniu nowej zawartości, czy pomija bez żalu
Obserwator,
Poczytałem kilka postów w tej sesji i powiem Ci (a raczej napiszę),że to jeszcze lepiej się czyta.To jest po prostu genialne.Znalazłem kolejny sposób na nudę.Oho.
Wiktul,
Ano tak ma być. Przeczytaj sobie sesję Tokara z zakończonej sesji Forgotten Realms, to dopiero zobaczysz co znaczy przyjemność z czytania sesji
Obserwator,
Podoba mi się styl sesji CSki.Odpowiada ona w trzeciej osobie co mnie zaintrygowało i przyjemnie się to czyta jak dobrą książkę
Wiktul,
Uwielbiam motywy pt. "Sory za offtop - off top" Nie można było napisać w temacie którymkolwiek z sesji SW?

Docelowo chciałbym robić po tej. Ale wiadomo - odległa przyszłość, odległa galaktyka, do tego czasu świat może się skończyć pitnaście razy.
Krix,
Pomysł ciekawy (żeby nie było offtop).
[offtop: Też jestem ciekaw kontynuacji SW. Za miesiąc mamy premierę SWTORa i co poniektórzy mogą nam zaginąć na jakiś czas]
Kiyuku,
Hmm...

Początek sesji Vena -> Początek sesji Vena w SW1: Deja Vu?

Wybacz za off top. to kiedy będzie SW3? Bo tak startujesz z następnymi sesjami, i mam cichą nadzieję, że już niedługo
Wiktul,
Pierwsze tematy sesyjne już są, więc zachęcam do przeglądania i komentowania Na ewentualne pytania i dyskusje odpowiem, jeśli tylko będzie to możliwe.

A jeśli jakiś gracz mimo wszystko tutaj zajrzał, to niechaj nie robi już tego ponownie
Obserwator,

Cytat

Witaj, postronny obserwatorze

No wiesz co Wiktulu nie musiałeś mnie imiennie witać No dobra a tak do rzeczy to uważam, że pomysł jest ciekawy i interesujący. Chętnie się przyjrzę działaniom innych graczy w tej sesji i zobaczę jak Ty prowadzisz im sesję.
Wiktul,
Witaj, postronny obserwatorze

Jeżeli wchodząc na forum wcisnąłeś guzik "Wyświetl nową zawartość" i wyskoczyły Ci sesje Vena i innych, które przypadkiem przejrzałeś, to temat dla Ciebie.
Prowadząc kolejną już sesję forumową stwierdziłem, że można Was - tych, którzy dotąd średnio lub wcale interesowali się naszymi PBFami - zainteresować nimi w ten oto sposób.
Jeśli któryś z wątków któregokolwiek z graczy zainteresował Cię, jeżeli przeczytałeś akurat ten post, w którym gracz zmaga się z wyzwaniem logicznym, taktycznym lub dowolnym innym, jeżeli cokolwiek z prowadzonej przeze mnie lub graczy narracji zainteresowało Cię i masz własne sugestie, przemyślenia albo chociaż ironiczne komentarze - zapodaj je tutaj.
Najciekawsze, najbardziej oryginalne, pomysłowe i kreatywne spostrzeżenia i propozycje mogę nawet wprowadzić do rozgrywki danego gracza - może to zachęci Cię do wzięcia udziału w najbliższej sesji. Jeśli nie, potraktuj to po prostu jako nasz własny, GExowy serial telewizyjny: możesz go śledzić, kiedy tylko chcesz i przełączyć w dowolnym momencie.

Proszę graczy, żeby pod żadnym pozorem NIE CZYTALI TEGO TEMATU!

A obserwatorów, czyli nie-graczy, żeby wszelkie myśli spisywali tu, a nie w tematach graczy

Z góry dzięki i radioaktywne pozdrowienia.
Wczytywanie...