Magia Krwi

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Magia Krwi"!

„Magia Krwi” to literacki debiut Anthony’ego Huso. Jak to zwykle z pierwszą książką bywa, wydanie tego tytułu w dużej mierze zdeterminuje kolejne tytuły autorstwa tego niegdysiejszego obnośnego sprzedawcy odkurzaczy. O marzeniach związanych z dobrym przyjęciem w naszym kraju pisać nie będę, przechodząc od razu do sedna.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
W książce jest więcej błędów niż jeden. Przykładowe zdanie z błędami - "Pod wodą nie wiedziała głąbiej niż na długość dłoni". Sama książka jakoś mi się nie spodobała i nie zaciekawiła, a opisy są wydumane, bezsensowne i sztuczne. Przykładowy fragment:
"Nastąpił surrealny paroksyzm przemocy nie z tego świata. Sama substancja przestrzeni i wymiarowości zadrżała, zafalowała, a powietrze zrobiło się jakby omdlałe, może nawet ciężkie, podobne do ścieków. Jak zsiadłe mleko. Skrzep. Opary stężały. Płyny stały się plasmodiami, ruchomymi i wrażliwymi. Kamienne kolumny wsączały się do nieba, rozpływały jak świece mięknące od dołu, przy odwróconej grawitacji."
Nie przeczytałem całej książki, bo po prostu nie widziałem sensu w dalszym czytaniu. Jeśli miałbym postawić tej powieści jakąś ocenę, to wyniosłaby ona 1/10.
Odpowiedz
← Artykuły

Magia Krwi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...