Witam!

W jakie systemy grywasz i czy wolisz prowadzić PBFy, czy raczej brać w nich udział jako gracz?
Odpowiedz
Prowadziłem trzy sesje jako Mistrz Gry typu PBF. Jedna dziejąca się w świecie Gothica, druga w świecie Kult: Królestwa Heretyków i trzecia na postapokalipstycznej Ziemi.
Odpowiedz
Witajże na GE

Postapokaliptyczna Ziemia mówisz. Lubię post-apo. Mógłbyś zarzucić jakimiś szczegółami na temat przyczyn apokalipsy i jej skutków? :>
Odpowiedz
Enether - to było dość dawno, ale pamiętam że zaczęło się od pewnego wirusa. Co dziwne, "kosił" on tylko białych. Stworzenie tego typu wirusa, który eliminowałby określonych ludzi jest już możliwe i nie zdziwiłbym się gdyby naukowcy prowadzili tego typu eksperymenty. W każdym razie populacja Ziemi zmniejsza się, wstrząsają nią wojny domowe i wojny religijne. Wtedy wycieka informacja o sposobie stworzenia tego wirusa i o osobach, które sfinansowały to przedsięwzięcie. W tym momencie na Ziemi mieszka już tylko parę milionów ludzi, a takie miejsca jak Australia czy Kanada są już całkowicie wyludnione. Chcąc zmienić bieg wydarzeń, grupa naukowców z byłych Stanów Zjednoczonych postanawia stworzyć lek na tego wirusa, aby uchronić pozostałych przed zagładą. O ile wirus miał likwidować tylko białych, to z czasem zmutował się i równie krwawy odwet spadł na przedstawicieli innych ras. Lek okazuje się fatalną pomyłką i przy dłuższym kontakcie z rozwiniętym w ciele ofiary wirusem wywołuje zmiany psychologiczne, jak i fizyczne. Resztki z resztek muszą teraz przeżyć w nowym świecie, który nie tylko gnębi inwazja chorych, który nie tylko gnębi nadal ten wirus, ale w którym nie zaprzestano wojen, a nawet doszło do użycia broni atomowej. Świat jest w ruinie, więc małe grupki ludzi muszą jednoczyć i przystosować się do nowej sytuacji.
Odpowiedz
Brzmi niesamowicie intrygująco :> Nareszcie coś różnego od "zuego" AI albo zwykłych nuklearnych holocaustów.
Odpowiedz
A gry komputerowe? W jakie grywasz?

Odpowiedz
Hah, lepiej jakbyś zadał pytanie w jakie NIE grywam.
Lubię zarówno RPG, strategiczne, wojenne, akcji, jak i zręcznościowe.
Moje ulubione tytuły to seria Gothic, seria Cywilizacja, seria Total War, seria Medal of Honor, seria GTA.
Obecnie odświeżam sobie pamięć przy Dragon Age: Początek i zacieram ręce przed premierą Diablo III.
Odpowiedz
Mówiłeś, że prowadziłeś swego czasu sesje, czy nadal udzielasz się na innych forach, czy GE jest obecnie jedynym (nie musisz podawać nazw, żeby nie posądzano Cię o reklamowanie, a mnie o zachęcanie do tego ).

Odpowiedz
Ten punkt regulaminu dotyczący reklamowania innych stron mnie z lekka przestraszył... Takie są konsekwencje ciekawości i czytania czegoś, co większość automatycznie akceptuje i przechodzi dalej.
Udzielam się jeszcze na dwóch innych forach, na jednym byłem też moderatorem. Ostatnią sesje prowadziłem kilka miesięcy temu, ale przez brak czasu nie miałem możliwości jej dalszego kontynuowania. Wiadomo jak to jest: nauka i inne zajęcia zabierają większość dnia, a potem nie mamy na nic innego ochoty.
Odpowiedz
Witam Obserwator z tej strony
Co lubisz robić w czasie wolnym?
Ulubiony zespół?
Jaki jest twój ulubiony film a jakiego byś w życiu nikomu nie polecił?
Wierzysz w przeznaczenie?
Ulubiona gra komputerowa?
Jakie są twoje wymarzone wakacje?
Jakie są najlepsze cechy twojej osoby?
Co zamierzasz robić w przyszłości?
Masz jakieś zwierzę w domu?
Jak trafiłeś na Game Exe?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Chyba lubisz obserwacje

Cytat

Co lubisz robić w czasie wolnym?


Wychodzę gdzieś z psem, czytam książki, albo piszę swoją własną fantastykę. Pomiędzy czasem na naukę i drobnymi przyjemnościami chodzę też na strzelnice.

Cytat

Ulubiony zespół?


AC/DC

Cytat

Jaki jest twój ulubiony film a jakiego byś w życiu nikomu nie polecił?


Poleciłbym film Gran Torino, a zdecydowanie odradzam grupowo komedie romantyczne, większość nowoczesnych horrorów i filmów dla nastolatków. Gdybym miał podać konkrety tytuł jakiegoś gniota, to bezapelacyjnie pierwsze miejsce zajęłoby American Beauty. Moja toplista żenad jest jednak dłuższa.

Cytat

Wierzysz w przeznaczenie?


Nie. Wierzę za to w szczęście i przypadek.

Cytat

Ulubiona gra komputerowa?


Gothic II.

Cytat

Jakie są twoje wymarzone wakacje?


Szanghaj, najlepszy hotel w mieście, kilka tysięcy dolców w kieszeni.

Cytat

Jakie są najlepsze cechy twojej osoby?


Hmm, myślę że jest to umiejętność dotrzymania tajemnicy i wierność. Mam za to mnóstwo wad.

Cytat

Co zamierzasz robić w przyszłości?


Po historii nie ma co robić, na informatyce i technice się nie znam, przedmiotów przyrodniczych nigdy nie lubiłem, nie umiem śpiewać ani grać na instrumentach... Cóż, chciałem się zająć ekonomią, ale nie wiem jakie mam na to szanse. Finanse, bankowość? Hobbystycznie będę dalej pisał opowiadania, a nuż kiedyś wydam książkę. Fantastykę, oczywiście.

Cytat

Masz jakieś zwierzę w domu?


Jednego wilczura i skorpiona w terrarium.

Cytat

Jak trafiłeś na Game Exe?


Szukałem jakichś informacji o Diablo III, przekierowało mnie z Google.
Odpowiedz
Własna fantastyka powiadasz.Mógłbyś określić świat. Elfy i inne stworzenia czy niedaleka nowoczesna przyszłość albo klimaty postapokalptyczne?
No to najgorsza twoja wada to ?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ach, różne rzeczy pisałem - zależy jaki cykl opowiadań.
Pierwszy to było utrzymane w klimacie średniowiecznym fantasty, ale bez krasnoludów i elfów czy tego typu stworzeń. Bardziej coś na kształt świata wykreowanego w grze Kult: Królestwa Heretyków. Cały czas pisze nowe.
Drugi to była niedaleka przyszłość (rok 2015). Baza naukowa na Alasce, eksperyment wymyka się spod kontroli, ktoś musi przyjść i zrobić porządek. To nie było takie łatwe...
Trzeci to typowy steampunk.
Moja najgorsza wada według znajomych to ciągłe ironizowanie, skrajny pedantyzm i nerwica natręctw.
Odpowiedz
Witam Ciebie na gexe.pl

Jako, że nie mam pomysłów na pytania (wiele dobrych padło wcześniej) ale odpowiedz:

-Posiadasz steama?
-Grasz w gry przez internet?
-Jaka jest konfiguracja twojego peceta?
Odpowiedz

Cytat

-Posiadasz steama?


Posiadam, ale pamiętam że od samego początku mnie wkurzał. Od tamtego czasu przy włączaniu komputera wybieram opcje działania offine i mam spokój... Inaczej nie mógłbym grać w np. Cywilizacje

Cytat

-Grasz w gry przez internet?


Próbowałem w różne MMORPG. Mam je nadal, ale z czasem cienko.
Kiedyś grałem też w wiele gier przez przeglądarkę np. plemiona i królestwa.

Cytat

-Jaka jest konfiguracja twojego peceta?


eMachines
Model ET1358
Procesor AMD Athlon (tm) II X2 220 Procesor 2.80 GHz
RAM 4.00GB
Szybkość procesora 2813 MHz
Szybkość CD-Rom 41x
NVIDIA GeForce 8400 GS
Odpowiedz
Hah nie było takiego jeszcze pytania: skąd wziął się Twój nick?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Gra Kult: Królestwa Heretyków, która zainspirowała mnie do napisania jednej z tych serii opowiadań.
Wokół Taliona kręciła się cała fabuła - zapadł mi w pamięć jako złodziej ostrza zwanego "Zabójca Bogów" i ostatniego (albo przedostatniego w zależności od wybranej ścieżki) bossa w grze.
Odpowiedz
Witaj. Szybkie pytanie. Zamieszczasz gdzieś swoje opowiadania? Można się do nich dokopać w sieci?
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
← Użytkownicy

Witam! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...