20 faktów o nas

W tym temacie każdy może napisać o sobie 20 dowolnych faktów. Tematyka obojętna. Można napisać jakieś rzeczy które się lubi, albo których nie lubi, cechy charakteru itp.

No więc ja zacznę ;P

1. Moim ulubionym RPGiem jest Wiedzmin.
2. W realu jestem bardzo nieśmiały.
3. Jestem zawsze spokojny i opanowany (nie wybucham gniewem, ani nie daję się ponieść emocjom).
4. Nigdy nie wypaliłem ani jednego papierosa.
5. Jestem mistrzem w ściąganiu na sprawdzianach w szkole (zdziwilibyście się )
6. Ale to jedna z nielicznych rzeczy w szkole, które mi wychodzą.
7. Jestem świetnym Mistrzem Gry (sprawdziłem się wyśmienicie kiedy prowadziłem sesję RPG na pewnym forum. Prawdopodobnie najlepszą jaka kiedykolwiek się tam pojawiła )
8. Moim ulubiony portalem o fantastyce jest GameExe.
9. Niektórzy twierdzą, że mam humor jak Strasburger, ale to nie prawda!
10. Jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny
11. Moje ulubione klasy postaci w fantastyce to wojownik (rycerz) i mag. Ale nigdy nie mogę się zdecydować które wybrać, więc wybiera na przemiennie lub też jestem dwuklasowcem; mago-wojownikiem.
12. Moje ulubione gatunki filmów to thrillery, i filmy fantasy (typu Władca Pierścieni itp).
13. A ulubione gatunki gier to RPG i strategie (takie w klimatach fantasy, średniowieczne lub też z czasów Napoleońskich).
14. Jeśli chodzi o rodzeństwo to mam jedynie siostrę. Kuzynów ani kuzynek czy też braci ciotecznych żadnych nie mam (a w każdym razie nic mi o nich nie wiadomo).
15. Jeśli miałbym wybrać sobie jakieś zwierzę które miałbym trzymać jako zwierzątko domowe wybrałbym prawdopodobnie orła albo jastrzębia (tresowanego) ;P
16. Z przeglądarek preferuję tylko Mozillę. Opera jakoś niespecjalnie, a Explorer jest kompletnie do d...
17. Jestem indywidualistą. Praca w grupie kompletnie mi nie wychodzi, za to w pojedynkę mogę osiągnąć lub stworzyć bardzo wiele
18. Temat na który najbardziej nie lubię rozmawiać to szkoła i wszystko co z nią związane.
19. Moje ulubione gry to między innymi: Wiedzmin, cała seria The Elder Scrolls, Mount i Blade, Two Worlds (obie części), Planescape Torment, Black i White 2, cała seria HoM&M, Disciples 3; Wskrzeszenie, Call of Juarez; Więzy Krwi.
20. SirCaptain jest nickiem którego używam niemal wszędzie, tak więc jeśli zobaczycie gdzieś ten nick, to na 90% ja (lub ewentualnie, ktoś kto się pode mnie podszywa) ;P
Odpowiedz
1. Jestem zimnolubny.
2. Gdy słucham muzyki, nigdy nie mieszam wykonawców/zespołów.
3. Nie lubię piwa. No, większości piw.
4. Uważam, że noc nie służy do spania, a do pracowania. W przeciwieństwie do dnia.
5. Moje ulubione postaci w RPG to takie, które są niestereotypowe i niedoświadczone.
6. Mam cholerne problemy ze zmotywowaniem się do czegokolwiek.
7. Lubię zielony i pomarańczowy.
8. Gram jak dotąd tylko na jednym instrumencie, nad czym ubolewam, acz chcę powiększyć ten repertuar o przynajmniej dwa kolejne.
9. Po mat-fizie skończyłem na kierunku humanistycznym.
10. Uwielbiam bajki.
11. Jestem przeczulony na punkcie błędów językowych.
12. Lubię pisać. Historie, opowiadania, teksty do utworów muzycznych (a te także)...
13. Ostatnio zachwycam się muzyką folk, a szczególnie, jeśli łączy się z metalem.
14. Mam lęk społeczny.
15. Zwykle pierwszymi stronami internetowymi, jakie odwiedzam po uruchomieniu komputera, są strony z komiksami sieciowymi, z czego jestem fanem Komiksu o Polskich Superbohaterach i Order of the Stick.
16. Piszę tę odpowiedź już od 25 minut.
17. Podobnie jak z instrumentami, jest z językami obcymi. Podobnie, bo chcę ich poznać więcej, niż trzy.
18. Mam urodziny w Dzień Babci, a imieniny w Dzień Dziecka.
19. Wybitnie nie lubię wampirów, za to uwielbiam wilkołaki.
20. Kiedyś udało mi się rozciąć sobie palca łyżeczką.
Odpowiedz
1. Nienawidzę słońca.
2. Jestem zimnolubny, podobnie jak kolega powyżej. 5 stopni celsjusza to akurat w sam raz by przejść się na spacer w krótkich spodenkach i t-shircie.
3. Moim największym marzeniem jest własna serwerownia, przytulna, klimatyzowana, w której mógłbym spać, jeść i tulić się do szaf rackowych.
4. Przedkładam kompy nad cycki.
5. Przedkładam koty nad cycki.
6. Wspominałem że przedkładam kucyki nad cycki?
7. Z zasady przedkładam wszystko nad cycki...
8. Nigdy w życiu niczego nie złamałem.
9. Z domu można wyciągnąć mnie jedynie prosząc o pomoc z kompem lub oferując mi w zamian jedzenie.
10. Nie nienawidźcie mnie za to jaki jestem, ja po prostu wychowałem się na /b/.
11. Jestem maniakiem jeżeli idzie o bezpieczeństwo danych. Niemal wszystko posiadam w dwóch kopiach, najczęściej na szyfrowanych nośnikach.
12. Do połowy zdązyłem zapomnieć haseł lub zgubić klucze.
13. Mój ulubiony kolor to czarny.
14. Nienawidzę zadufanych w sobie egoistów z przerostem ego.
15. Zastanawiam się jak wobec powyższego wytrzymuję sam ze sobą.
16. Uważam że nic nie dzieje się samo z siebie, za wszystkim stoją masoni i lobby homoseksualnych czarnoskórych żydów.
16. Mam w planach strzelić doktorat by potem móc z perwersyjną radochą mówić wszystkim "Trust me, I'm the Doctor".
17. Nie znoszę kukurydzy i kurczaka.
18. Tak, zdaję sobie sprawę że punkt 16-ty napisałem dwa razy.
19. U mad?
20. Wcale nie jestem taki zły jak mówią. Jestem o wiele wiele gorszy.
Odpowiedz
1. Lubie ryż.
2. Jestem od niedawna zachwycony League of Legends
3. Wolę jeździć nad morze niż nad jezioro
4. Jestem dziwny.
5. Mam dziwne poczucie humoru
6. Moją ulubioną postacią w RPG to wojownik, ale nie tępy tylko inteligentny
7. Jestem mistrzem sucharów.
8. Lubię czarny i pomarańczowy
9. Nienawidzę języka niemieckiego
10. Kocham język angielski.
11. Jetem fanem kuchni greckiej i włoskiej
12. Kocham psy
13. Lubię koty
14. Zawsze chciałem hodować pająki
15. Lubię herbatę
16. Wolę AC/DC od Guns n Roses
17. Lubie żarty o murzynach
18. NIE JESTEM RASISTĄ (ale i tak lubię żarty o murzynach)
19. Ulubiony przedmiot to historia
20. Chcę mieć krasnoludzką brodę!
Odpowiedz
1.Mój ulubiony RPG to Baldur's Gate 2
2.Słucham każdego gatunku muzyki (no prawie każdego tylko nie disco ani techno )
3.Lubie kolor zielony ,niebieski i szary
4.W życiu nie zapaliłem ani jednego papierosa
5.Moja ulubioną postacią w RPG to druid i czarodziej
6.Jestem zazwyczaj uprzejmy dla ludzi jeżeli oni są uprzejmi dla mnie
7.Mam 3 osobowości, ale staram się być sobą
8.Nie potrafię żartować z siebie i jestem drażliwy na punkcie swojej osoby
9.Bardzo lubię koty
10.Ostatnio sporo czasu przesiaduję na Game Exe
11.Lubię pisać użytkownikom na profilach
12.Od czasu do czasu lubię wypić piwo
13.Mój ulubiony przedmiot szkolny to rachunkowość
14.Nie potrafię być wrednym człowiekiem
15.Moje ulubione gatunki filmów to thrillery , fantasy , komedie i filmy obyczajowe
16.Na gexe poznałem bardzo fajne osoby
17.Nie miałem jeszcze dziewczyny
18.Lubie rozmawiać i pisać na każde tematy
19.Uwielbiam oglądać programy rozrywkowe
20.Lubię pomagać innym w miarę moich możliwości

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
1. Moimi ulubionymi RPGami są Wiedźmin, Gothic 2 i Drakensang the dark eye.
2. W realu (i nawet na necie często) jestem nieśmiały, ale dla przyjaciół otwarty.
3. Jestem gadułą, lubię wymieniać spostrzeżenia i opinie na jakiś temat.
4. Lubię czytać książki fantasy, a moimi ulubionymi są Zwiadowcy, Wampiraci, Harry Potter i Percy Jackson.
5. Uwielbiam grać i oglądać siatkówkę i piłkę nożną.
6. Jestem "piecuchem" i kocham słońce, na pewno nie wyjdę w krótkich spodenkach i T-shircie na dwór, gdy nie ma przynajmniej 25 stopni.
7. Nie lubię szkoły.
8. Nienawidzę Barcelony!
9. Inne moje ulubione gry to Sam i Max sezon 1 i AC2.
10. Zamierzam dać ostatnią szansę strzelankom, może mi się spodobają. Zamierzam wypróbować BF3 lub CoD MW3.
11. Nie mogę się doczekać premiery Skyrim.
12. Wolę PC od konsoli, ale nie jestem kimś, co od razu mówi, że konsola jest be, po protu wolę PC, kwestia gustu.
13. Wkurzałem się na CDA, że TR nie chce mi się zainstalować i że dają o wiele za dużo reklam (policzcie sobie).
14. Mój ulubiony kolor to niebieski.
15. Gexe to mój ulubiony serwis internetowy.
16. Moje ulubione przedmioty to: religia, historia, w-f i zajęcia teatralne.
17. Moje ulubione gatunki filmowe to komedie, filmy fantastyczne, przygodowe i fantasy.
18. Lubię oglądać kabarety - jest się z czego pośmiać.
19. Mój ulubiony serial komediowy to Dwóch i pół.
20. Kocham pić herbatę, kawy nigdy nie piłem i nie zamierzam - takie śmierdzące, czarne coś, bez niego też mam dużo energii.
Odpowiedz
20 faktów ? No to lecim .

1. Lubię grać na konsolach i na PC.
2. Nienawidzę woiny PC vs. xbox vs. PS ... Boże, jakie to jest irytujące. -.-
3. Kocham oglądać Comedy Central ("Dwóch i pół", "Teoria wielkiego podrywu" itd.). Oglądam wszystkie seriale i filmy po kolei, nawet jeśli lecą same powtórki.
4. Uwielbiam kabarety. Neo - Nówkę i Łowców. B najbardziej :3. Inni też dają radę ;p.
5. Kocham, uwielbiam, UBÓSTWIAM język angielski. Szykuje się szósteczka ... znowu .
6. Moim ulubionym zajęciem na weekendy to spotkanie z przyjaciółmi u mnie w domu i granie z ostatnio kupionym Kinectem. Mina moich znajomych jak upadam na tyłek podczas grania w Dance Central ... Bezcenna ;p. Nie zdarza się to często, od razu mówię ! xD
7. Lubię stare strzelanki. Zawsze lubiłam i lubić będę dalej, bo nie ma to jak klasyka gatunku ;].
8. Nie mogę się doczekać premiery Dance Central 2. Nowe piosenki i wraca moja ulubiona postać - Angel :3.
9. Czytam książki fantastyczne, ale ostatnio czytam starą szpiegowską książkę z '91.
10. Jestem strasznie śmiechowa ;D.
11. Denerwuje mnie jak ktoś jest nadęty i patrzy tylko na siebie albo (co gorsza) próbuje "pomagać" wszystkim dookoła mówiąc jaki to on jest wspaniały -.-. Ughr.
12. Nie lubię ludzi, którzy są strasznie drażliwi na punkcie swojej osoby. Przecież to nic złego się pośmiać, prawda? A już szczególnie w towarzystwie znajomych ;].
13. Szkoła mnie ostatnio dobija. Ile można dać lekcji trzecioklasistom ? Kurde !! -.-
14. A propos szkoły to nie idzie mi źle ;]. Moja średnia na teraz to 5,0. Więc... Keep it up!
15. Interesuję się wszystkimi językami oprócz niemieckiego. N-I-E C-I-E-R-P-I-Ę !
16. Ostatnio moim ulubionym językiem jest hiszpański. Dame mas! ;P
17. Jestem zdziwiona, że już tyle napisałam ;-).
18. Czekam na moją kolekcionerkę ME3 na xbox-a. Can't wait for you (tu wpisz imię ulubionej postaci) ! :3
19. Zamiast grać we włączoną grę to siedzę i tutaj piszę.
20. Tak, tą grą jest Dance Central, którą kocham od jakiegoś czasu .
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
1. Jestem otaku. Od ponad 3 lat.
2. Uwielbiam ironię i jestem okropnym cynikiem. Potrafię przez to komuś gafę wypominać w docinkach przez pół roku. Tylko mogę się domyślać jak to potwornie irytujące może być...
3. Jestem maniakiem przez duże M gier planszowych, karcianych i oczywiście komputerowych.
4. Lubię pisać na forach, ale często zmieniam częstotliwość pisania na nich. Czasami jedno zapominam na rok, potem wracam, znowu częściej, i znikam.
5. Nie przepadam za imprezami. Zwłaszcza tanecznymi.
6. Nie cierpię tańczyć i nie lubię dyskotek.
7. Bardziej niż tańczenia nie cierpię wstawania o 5.20 do pracy.
8. Nie znoszę wrednych ludzi, bo zawsze z takimi walczę, czasami kompletnie niepotrzebnie.
9. Brzydzę się okropnie krwi, boję się wnętrzności, co powoduje, że nie tykam się przy gotowaniu prawie żadnego mięsa (choć uwielbiam je jeść) i nie oglądam horrorów.
10. Mam w planach studia podyplomowe. Szkoda tylko, że mi się tak strasznie nie chce..
11. Bono to mój idol.
12. Uwielbiam chodzić na grzyby.
13. Generalnie lubię spacery, spotkania z przyjaciółmi, znajomymi.
14. Nie umiem kłamać. Ewentualnie przemilczę pewne fakty.
15. Bardzo cenię sobie sprawiedliwość, tak samo jak szczerość, bezinteresowność, przyjaźń czy miłość.
16. Też uwielbiam koty. Jeśli tylko dożyje kiedyś własnego mieszkania, to przygarnę jakiegoś sierściucha ze schroniska.
17. Lubię swoją niezależność.
18. Bywam głośna. Mam dość głośny głos. Ludzie mnie często uciszają..
19. Jestem wysoka, w wysokich szpilkach wyglądam wręcz jak wieża!
20. Lubię książki fantasy i kryminały. Dramatów nie tykam.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
1. Jestem typowym zodiakalnym skorpionem.
2. Jestem emocjonalnym Anglikiem.
3. Jestem egoistyczny.
4. Jestem ironiczny i sarkastyczny.
5. Wszystko muszę mieć odpowiednio poukładane i zaplanowane.
6. Mam nerwicę natręctw.
7. Z używek próbowałem tylko alkoholu. Od tamtego czasu obiecałem sobie pijać tylko szampan i wino - na zdrowie.
8. Nie umiem tańczyć, śpiewać, ani grać na niczym.
9. Słucham klasycznego rocka i (do czego się nie przyznaje) irlandzką lub indiańską muzykę.
10. Nigdy nie jest mi zimno.
11. Jestem przedstawicielem bardzo rzadkich poglądów paleokapitalistycznych.
12. Mieszkam w Sztokholmie.
13. Nie kłamie, ale posługuje się pół-prawdami.
14. Lubię rządzić innymi.
15. Mam swoje własne zasady moralne i etyczne, żadne inne mnie nie dotyczą.
16. Nie lubię większości innych ludzi.
17. Nigdy nie ubieram się inaczej jak w jeansy, brązowe/czarne buty do garniaka i jakąś wygodną koszulę.
18. Mam kompletną znieczulice - nie płakałem na "Uwolnić Orkę" i przy śmierci Mufasy.
19. Z zasady szydzę wszystkimi nastolatkami, którzy rozdają mi ulotki o ratowaniu świata, albo popierania jakiejś partii politycznej i (co najgorsze) serio wierzą w to co mówią.
20. Kiedyś uderzyłem się plasterkiem sera w twarz. To bolało.
Odpowiedz
1. Wierzę w magię
2. Nie wymawiam "r" (rotacyzm: interdentalny, lateralny, policzkowy) - wada dziedziczna
3. Zawsze mam katar
4. Mam problem z wybraniem kierunku studiów: filologia angielska, czy biotechnologia?
5. Staram się uważnie słuchać na każdej lekcji, żeby zdobyć potrzebne doświadczenie do napisania dobrej książki.
6. Uwielbiam bajki Disneya (stare!)
7. Chciałabym pojechać na safari
8. Chciałabym być ruda, ale nie mam jaj żeby zmienić kolor włosów.
9. Moim marzeniem jest mieszkać w Wielkiej Brytanii
10. Słucham soundtracków i muzyki celtyckiej oraz wszystkiego innego na co w danej chwili mam ochotę
11. Zakochałam się w Littlefingerze
12. Nienawidzę dwulicowości
13. Zazwyczaj rozmawiając z kimś, określam jego poziom moralny i porównuję ze swoim. Oraz inteligencję
14. Nie lubię słuchać, gdy jedna osoba kłamie drugiej, a ja wiem, że kłamie
16. Moim ulubionym zwierzęciem jest wilk
17. Kocham deszcz.
18. Uczę się gotować, gdyż mój chłopak powiedział, że jak nie będę umiała to nie będziemy razem
19. Biorę udział w postcrossingu link!
20. Chciałabym być znana i lubiana na GE

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia niedziela, 15 stycznia 2012, 21:51 napisał


13. Zazwyczaj rozmawiając z kimś, określam jego poziom moralny i porównuję ze swoim. Oraz inteligencję



O to ciekawe... rozwiniesz?
Odpowiedz
20. Chciałabym być znana i lubiana na GE.
To pierwsze masz już spełnione jak każdy na tym forum.
Odpowiedz
1. Ostatnio zapałałam miłością do świnek morskich i nie spocznę póki nie zaadoptuję dwóch biednych maleńkich stworzonek! I będę je kochać i tulić, i karmić, i całować, i głaskać, i wszystko!
2. Mam bilety na koncert w tej chwili najlepszego bluesowego gitarzysty, panie, panowie - Joego Bonamassy!
3. Jak dostanę wypłatę to pójdę kupić bilety na Metallikę!
4. Jestem zakochana w moim wykładowcy od Poetyki Intersemiotycznej
5. Chciałabym częściej grać w Fifę, żeby rozkładać męskich znajomych na łopatki i patrzeć na to jak płaczą, bo przegrali z dziewczyną.
6. Wiecznie mi zimno. Nawet latem chodzę ubrana na cebulkę. I śpię w skarpetkach.
7. Kolekcjonuję kubki z całego świata. Póki co, mam z: Turcji, Niemiec i Grecji. Wierzę, że z czasem moja kolekcja się powiększy.
8. Chciałabym kiedyś odwiedzić Peru.
9. Nie lubię oglądać głupich filmików z youtube, które ciągle mi są wysyłane. Nie bawią mnie!
10. Mogłabym grać w WoWa całymi dniami. Miesiącami. Latami.
11. Zmieniam kolor włosów co pół roku. Były brązowe, czarne, czerwone, aktualnie zbliżam się do rudości. Blond sobie chyba podaruję.
12. Lubię piłkę nożną. Kibicuję Liverpoolowi (i nie, nie ze względu na Dudka i tego frajera Torresa). Byłam nawet na dwóch meczach. You'll never Walk Alone!
13. Zawsze chciałam grać na perkusji, ale obawiam się, że mój brak wyczucia rytmu może stanąć na przeszkodzie. Bummer.
14. Oglądam duuuuużo seriali. Na tę chwilę: New 90210, Gossip Girl, House MD, Supernatural, How I Met Your Mother, 2 Broke Girls, Modern Family, Californication, TerraNova, True Blood, Gra o Tron, Gilmore Girls i pewnie jeszcze coś, ale w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć.
15. Kiedy już całkiem stracę wiarę w Polskę i to co się tutaj dzieje, ucieknę do Anglii.
16. Nie lubię dostawać róż. Ani tulipanów. Wolę mały bukiecik stokrotek. Wiesz facet, my to później musimy nosić przez pół miasta, więc weź to pod uwagę!
17. Kocham papierosy. Nie umiem bez nich żyć i nie chcę. Jak to miała kiedyś PaniBogHalina i Desdeamona w stopce "Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata".
18. Uwielbiam książki Jane Austen i sióstr Bronte. Niekiedy ich fabuła wciąga mnie bardziej niż te nasze wspaniałe fantastyki. A każdą z nich czytałam już po kilka razy.
19. Nie lubię jak ktoś łamie obietnice.
20. I kissed a girl and i like it!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Ad 7 ja też
Ad. 14 Eeeeeric <3
Ad 15 Lecę z Tobą
Ad 20. Eni moja bratnia duszo! <3
Odpowiedz
1. Kolejność to dla mnie sprawa drugorzędna.
2. Jestem anty na większość. Często również -social.
3. kami pisze się z małej!
4. Usypiam w trzy sekundy. Czasem w pięć.
5. Nie lubię czytać książek po polsku. Z wyjątkiem Discworlda.
6. Noszę skarpetki nie do pary, a jeśli mają wyszyte nazwy dni tygodnia noszę je w złe dni i nie do pary.
7. Nie używam lewego kolczyka.
8. Potrafię ruszać uszami i wachlować płatkami nosa.
9. Misia mam.
10. Nie lubię, jak mi się patrzy na ręce jak coś robię. Nawet jak myję zęby.
11. Generalnie to mi lotto. Najczęściej.
12. Przeklinam jak szewc.
13. Nie palę, pewnie dlatego 12.
14. Mam kilka par megawygodnych butów.
15. Faworki pochłaniam z zabójczą skutecznością.
16. U mnie jest wasze godzinę temu.
17. Jak byłam mała rzuciłam w kuzyna kamieniem. Był nie do końca mały. Trafiłam w czoło. Celowałam w nos.
18. Nie używam kalendarzy.
19. Nie lubię kolendry.
20. Eni: ja też.
21. Noszę okulary.
22. Dziś jest kolejna rocznica mojego radosnego przyjścia na świat.
23. Uważam, że liczby pierwsze są cool.
Odpowiedz
Czas na mnie.

1. Zdałem szkołę muzyczną 1 stopnia na skrzypcach.

2. Uwielbiam matemtykę.

3. W kinie byłem tylko 9 razy w życiu.

4. Jestem jednym z największych fanów dr. House.

5. Mam go na tapecie.

6. Mam królika.

7. Nigdy nie miałem dziewczyny.

8. Rzadko wychodzę z domu.

9. Potrafię brać lodowate prysznice.

10. Nigdy się nie kąpie, tylko biorę prysznice.

11. Uczę się 4 języków i w 2 jestem do du*y.

12. Nie mam konta na Naszej klasie, fotoblogu, gadu gadu, twiterze i Facebooku.

13. Wyglądam niepozornie.

14. Wyglądam jak Wodecki.

15. Noszę okulary.

16. Mam dystans do świata.

17. Jestem expertem od sztuki wojennej średniowiecza.

18. Zwykle chodzę ubrany na czarno.

19. Potafię poruszać się bezszelestnie nawet w biegu.

20. Jestem przeciwko ACTA. 
Odpowiedz
1. Mam zbyt kiepskiego laptopa, by grać w sensowne oraz nowocześniejsze gry.
2. Gram w RPG "pencil-and-paper".
3. Podobno jeszcze uczę się na kierunku realizacji dźwięku.
4. Kiedyś grałem casualowo w bitewniaki figurkowe.
5. Mam 11,5-letniego psa.
6. Najczęściej jestem ubrany na ciemno (niekoniecznie czarno).
7. Noszę okulary.
8. Nie byłem na żadnym LARPie.
9. Raz postrzelałem sobie w paintballa.
10. W mojej podwarszawskiej wsi jest centrum handlowe (nie będące administracyjnie w Warszawie ani w gminnym pobliskim mieście).
11. W mojej okolicy, z dowolnego punktu można znaleźć co najmniej 5-6 sklepów w promieniu kilometra.
12. Kiedyś podobno próbowałem uczyć się grać na gitarze elektrycznej.
13. Lubię ryż.
14. Odróżniam cRPG ("komputerowe RPG"), od właściwych RPG.
15. Jako jeden z nielicznych uważam, że gry z serii "The Sims" mają więcej z RPG niż mnóstwo konsolówek zręcznościowych takich jak serie DA czy Wiedźmin, albo strzelanek pokroju Mass Effect.
16. Wciąż nie kupiłem sobie headseta.
17. Po mat-fizie wiem, że nie nadaję się w ogóle na stricte matematyczny kierunek studiów.
18. Gdyby było mnie stać, załatwiłbym sobie małą zbrojownię sprzętu mediewalistycznego oraz wczesnonowożytnego.
19. Podobno po ukończeniu gimnazjum byłem miłośnikiem przedmiotu "Chemia".
20. Nie oglądam filmów ani seriali.
Odpowiedz
1. Opieprzam się w pracy a mnie nie wywalili. Ponoć przez jakieś pomysły.
2. No właśnie- pamięć. Dobra ale wybiórcza. Jak mam w tym jakiś interes to zapamiętam, jak nie to trzeba mnie ścigać.
3. Opieprzałem się w domu ale mnie wywalili.
4. Studiuje i... opieprzam się na tych studiach. Bo jak zawsze własne projekty najważniejsze.
5. Nie lubię informatyki.
6. Bo szkolą mnie na takiego.
7. I wymagają siedzenia na zajęciach które przerobiłem już sam. Do jakichś projektów.
8. Ponoć potrafię rysować.
9. I nawet mnie w tym zatrudniono.
10. Dorabiam jako przewodnik tatrzański.
11. Bo w sumie miałem blisko do Tatr to... zrobiłem patent.
12. I się w górach zakochałem.
13. Mimo to śmigam w nich ze... słuchawkami i muzyką. Góry są nie od widoków a od zmordowania mnie do granic wytrzymałości.
14. Planuję robić magistra w Australii.
15. Jestem pasjonatem historii z naciskiem na okres republiki rzymskiej.
16. Jestem humanistą na kierunku ścisłym zarabiającym jako artysta i dorabiający jako przewodnik.
17. Chciałbym skoczyć na spadochronie.... ale się boję!
18. Mam zielony pas w karate.
19. Co by tu jeszcze... lubię łąckówkę (mój regionalny produkt niemalże ) i mówi się ''wyjśc na pole.''
20. A z gier... coby nie odbiegać od standardu- lubię HOMM3 i 2, Might and Magic VI- mandate of heaven, Gothic 1, Baldury i Icki.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
1. Mam na imię Damian
2. Mam konto na portalu randkowym
3. mam złamaną rękę
4. Nie lubię szkoły
5. Chodzę na profile: mistrzostw sportowych i ogólny
6. Piszę jedną ręką
7. Udaje mi się pisać szybko
8. Wszystko wymyślam na poczekaniu
9. W życiu spaliłem 1 papierosa
10. Najlepsze rpg wg. mnie: Avatar Fight
11. Mam samsunga (telefon)
12. Mam dużo koleżanek
13. Mam więcej kolegów
14. Dziwię się, że już aż 14
15. mam ksywę Szczupak
16. mój nick w każdej grze to StreetGaming
17. kocham origami
18. Nagrywam origami na youtube
19. nie mam dziewczyny
20. za kilka dni chyba będę miał dziewczynę
Odpowiedz
1. Jestem studentem zacnego kierunku Informatyki,
2. Mierzę prawie 190 cm. wzrostu,
3. Jestem wiecznie niewyspany,
4. Niebieski jest moim ulubionym kolorem,
5. Należę do grona fanów anime(czyt. chińskie bajeczki)
6. Uwielbiam spać,
7. Mieszkam w lesie, oddalony 2 kilometry od najbliższego zamieszkanego domu,
8. Większość czasu mam powieki uniesione tylko do połowy, przez co uznaje się mnie za wiecznie nawalonego,
9. Ulubione ubranie to schodzone wojskowe spodnie i rozciągnięty sweter leśników,
10. Nie jestem w stanie być obrażony na kogoś dłużej niż godzinę,
11. Uwielbiam czytać,
12. Prowadzę długotrwałą batalię wojenną z moim młodszym bratem,
13. Lubię polować, ogólnie myśliwka to moje hobby,
14. Lubię upychać w siebie(domyślnie w otwór gębowy) poziomki,
15. Nie lubię zbierać poziomek,
16. Kocham duże psy,
17. Nienawidzę herbaty,
18. Umiem na parę godzin zniknąć w lesie i drałować dla samej uciechy spaceru,
19. Wolę morze od gór,
20. Miewam dni całkowitego zastoju umysłowego, gdzie nawet najprostsza ironia umyka mej percepcji.

Czemu pod awatarem się pisze "nowy"?
Toż ja już nieźle zużywany...


"To Be Is To Do" : M. Gandhi
"To Do Is To Be" : F. Nietzsche
"Do Be Do Be Do": F. Sinatra
Odpowiedz
← Użytkownicy

20 faktów o nas - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...