Wśród ukrytych, Wśród oszustów

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Wśród ukrytych, Wśród oszustów"!

Zaledwie kilka dni temu, 5 października, miała w Polsce premiera amerykańskiego bestsellera "Dzieci Cienie", a dokładnie rzecz ujmując, dwóch pierwszych tomów serii. Sam cykl sprzedał się w ponad 5 milionowym nakładzie i trzeba przyznać, że ta liczba robi wrażenie. Nic zatem dziwnego, że wydawnictwo Jaguar postanowiło spolszczyć serię, mimo że w kraju nad Wisłą chyba niewiele osób kojarzy Margareth Peterson Haddix – autorkę książki. Szkoda tylko, że na polonizację przyszło nam czekać przeszło dekadę.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Książka, po przeczytaniu której, zadajesz sobie milion pytań na minutę. Jakby wyglądało nasze życie, po wprowadzeniu totalitaryzmu? Czy miałbym prawo istnieć? Osobiście uważam, że to jedna z lepszych pozycji książkowych ostatnich miesięcy.
Odpowiedz
Zapowiedź świetna. Trailer boski. Ale książka dla młodzieży i taki temat? Tego nie jestem pewna. Aczkolwiek z przyjemnością sięgnę po tę książkę.
Odpowiedz
Ale oba powyższe posty z tego samego IP, więc wygląda na próbę nabicia dobrych komentarzy.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ostatnio zakupiłem w tesco w promocji za 5 zł!
Odpowiedz
Bo to trochę to taka książka za 5zł teraz. Książki mega szybko tanieją
Odpowiedz
← Artykuły

Wśród ukrytych, Wśród oszustów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...