[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic

Ja tam się nie dziwie. Nikt nie lubi żółtych samochodów.
Odpowiedz
Ja myślę , że ,,bajki" w dzisiejszych czasach to w ogóle wychodzą od norm np. taki CN (Cartoon network) bajki na poziomie zerowym ja nikogo nie obrażam ale te bajki nic nie wnoszą tylko ogłupiają młodszego telewidza a za te jednorożce ktoś powinien się wziąć bo one też na pewno mają na sumieniu.
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
No masz u mnie plusa... choć niektóre bajki z CN były fajne

Odpowiedz
Oj tak zgadzam się z Sosną. CN miał bardzo fajne kreskówki.Przynajmniej większość z nich taka, ale chyba nie będziemy wywoływać kucykowej wojny co?
Macie takie coś od mnie

Kucyki z Dragon Age 2

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz


A tutaj proszę ja was wpadki i wpadeczki season 1




(Chlip, założyłem jeden z nafajniejszych wątków na tym forum. Czuję się jakbym osiągnął coś w życiu)
Odpowiedz


I cytując najtrafniejszy komentarz:
"Aww look it's Twili-HNNNNNNG!"
Odpowiedz
Ano szału nie ma, ale kolo się widać rozwija
A do drugiego linku uzyjcie sekretnego kodu Konami :>

[Dodano po 14 dniach]

Mares & Gentlecolts, przedstawiam: Ponies: The Anthology 2 --> https://www.youtube.co...?v=Ay_1IZGxMaA
Odpowiedz
Przez długi czas zastanawiałem się o co chodzi z Celestią i bananami, aż ktoś w końcu mnie oświecił pokazując to:
Odpowiedz
Dlaczego mi nikt nie powiedział że ponad tydzień temu wyszedł PARTY.MOV ? :<
Odpowiedz
A właśnie, no wyszedł. Ale jakoś niespecjalnie mi się podobał.

Przy okazji [SPOILER][PLOTY][whatever] we wrześniu powinien pojawić się polski dubbing do drugiego sezonu (o ile kogoś to interesuje) oraz powinien wyjść już trzeci sezon.[/blabla][/cojaczytam][/SPOJLER]

[Dodano po 3 godzinach]

Żeby mi za tydzień ktoś znowu nie napisał:
wyszedł też kolejny odcinek Friendship is Witchcraft.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...