[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic

Spodziewałem się bardziej dworskiej intrygi, ale inwazja nieumarłych wysysających życie demonicznych kucyków była epicka. Czyli to co w poniaczach lubię najbardziej.
Szkoda tylko że Luna dostała tylko taką epizodyczną rolę. Liczyłem że będzie miała coś więcej do powiedzenia.

Niestety nastąpił ten smutny okres oczekiwania na kolejną serię. Chyba zrobię sobie po raz kolejny maraton albo poczytam jakąś grę o tron czy coś...

[Dodano po 2 godzinach]

SPOILER
Odpowiedz
Zakonczenie bardzo dobre, mialem nadzieje na wiecej Vinyl Scratch, Octavii i Derpy oraz Luny ale moze byc. Zauwazylem zeostatnie odcinki MLP to powrot do zrodla tej 'serii' czy dobro ze zlem, i dowiadujemy sie wiele o przyjazni i milosci. Odcinek bardzo dobry.
Odpowiedz
bym się kłócił
Odpowiedz
Pff, moim zdaniem Luna wygrałaby to w pierwszej turze.
Miałbym problem jakbyś dołożył do tego królową Chrysalis.

SPOILER
Odpowiedz
Dokładnie to co kolega powyżej. Co prawda "Podmieńce" (piękne tłumaczenie) mi do gustu nie przypadły, ale to jest piękne
Odpowiedz
A ja dziękuję Enetherowi za informację że istnieje coś takiego jak Equestria Daily
Odpowiedz
Kupa ciekawego stuffu tam jest, nie? :>
Odpowiedz
Ja tam większość pomijam, skupiam się jedynie na takich epickich obrazkach

[Dodano po 10 dniach]

Bronifikacja studentów politechniki postępuje

Oto PonyFollower:

Odpowiedz
Parę słów o tym cudzie myśli inżynieryjnej zapewne zaprojektowanym przez Twilight?

Odpowiedz
Jest to Line Follower, czyli robot który ma jeździć po namalowanej linii.
Dziewczyny z grupy dostały za zadanie wykończenie go i oto efekt. Ale to jest jeszcze work in progress także nie wiadomo jak mocno zponifikowana będzie ostateczna wersja.
Normalnie po skończeniu projektu robot przeszedłby na własność politechniki, ale w takim wypadku podejrzewamy, że prowadzący zajęcia wykupi go dla swoich córek.
Odpowiedz
Szczerze mówiąc bardziej interesowały mnie bebechy tegoż cuda
Odpowiedz
Wybacz, ale nie mam dostępu do dokumentacji tego cuda. Poza tym to nie jest odpowiedni temat
Odpowiedz

OKAY...
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...