[MUZYKA] Modern Talking

Moim zdaniem,jest to jeden z najlepszych zespołów z lat 80'tych.
Mają dużo znanych piosenek jakYou're My Heart,You're My Soul,Cheri,Cheri Lady czy Brother Louie. Wydali przez całą karierę w MT 13 Albumów(120 milionów egzemplarzy na całym świecie) Zespół powstał w 1984 przez kompozytora Dietera Bohlena, i początek był świetny, lecz wszystko zaczęło się psuć odkąd Thomas Anders pozwolił Norze wplątywać się w sprawy MT, i zespół rozpadł się w 1987(Do tego czasu wydali 6 albumów).
Wielki "Come Back" był w 1998 lecz to nie było to samo co w latach 80'tych, ale dalej ludzie przepadali za tym zespołem. W 2002/2003 Dieter dostał propozycję do nowej roboty, mianowicie został Jury w Niemieckiej Edycji Idola(DSDS-Deutschland sucht den Superstar) i zaniedbał zespół, Na niektórych koncertach można było zobaczyć tylko Thomasa na scenie, bo Dieter był zajęty pracą nad DSDS, to jest pierwsza przyczyna rozpadu tego zespołu, drugą jest Podział Pieniędzy z koncertów itp, i w 2003 odbył się pożegnalny koncert.

Moim zdaniem, zachowali się jak idioci, ale lubię posłuchać tego zespołu... Zrobili niezłą karierę,lecz krótką jak na zespół z takimi sukcesami.
Odpowiedz
Nie ma imprezy bez Modern Talking! : D Przy ich piosenkach każdy ma gwarancję, że wyciągnie mnie na parkiet <3
Odpowiedz
Potańczyć przy tym można nawet trzeba, ale żeby słuchać tego na co dzień na mp3 na przykład to już nie za bardzo.
Odpowiedz
Może i na co dzień ich nie słucham, ale rzeczywiście w ich przebojach jest to coś co sprawia, że miło się tego słucha.

Odpowiedz
Niepowtarzalne, wspaniałe, największe wydarzenie roku! Modern Talking w Nysie!

14 września 2013 na Stadionie Miejskim w Nysie, koncert na 10 tysięcy osób. Thomas Anders zaśpiewa największe przeboje kultowego zespołu Modern Talking, usłyszycie m.in.: Cheri Cheri Lady, You're My Heart, You're My Soul!

Bilety do nabycia na stronie www.moderntalking.nysa.fm i w wybranych punktach sprzedaży.
Odpowiedz
OMAGAD! MUSZĘ TAM BYĆ!!!!!!!!!!!11111111111111111
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Heh impreza bez Modern Talking to nie impreza! Najlepsze tańce wtedy odchodzą.
Odpowiedz
Pamiętam jak mój tata często puszczał w domu ich piosenki i mimo iż, mam teraz już 25 lat, nadal lubie sobie czasami ich posłuchać.
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Modern Talking - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...