[MUZYKA] Modern Talking - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

pozyczkons,
Pamiętam jak mój tata często puszczał w domu ich piosenki i mimo iż, mam teraz już 25 lat, nadal lubie sobie czasami ich posłuchać.
Wintek,
Heh impreza bez Modern Talking to nie impreza! Najlepsze tańce wtedy odchodzą.
Matthias Circello,
OMAGAD! MUSZĘ TAM BYĆ!!!!!!!!!!!11111111111111111
Gość_radianka*,
Niepowtarzalne, wspaniałe, największe wydarzenie roku! Modern Talking w Nysie!

14 września 2013 na Stadionie Miejskim w Nysie, koncert na 10 tysięcy osób. Thomas Anders zaśpiewa największe przeboje kultowego zespołu Modern Talking, usłyszycie m.in.: Cheri Cheri Lady, You're My Heart, You're My Soul!

Bilety do nabycia na stronie www.moderntalking.nysa.fm i w wybranych punktach sprzedaży.
Sosna,
Może i na co dzień ich nie słucham, ale rzeczywiście w ich przebojach jest to coś co sprawia, że miło się tego słucha.
Dieter Bohlen,
Ja tam słucham,i żyję
Mortton,
Potańczyć przy tym można nawet trzeba, ale żeby słuchać tego na co dzień na mp3 na przykład to już nie za bardzo.
Pandora,
Nie ma imprezy bez Modern Talking! : D Przy ich piosenkach każdy ma gwarancję, że wyciągnie mnie na parkiet <3
Dieter Bohlen,
Moim zdaniem,jest to jeden z najlepszych zespołów z lat 80'tych.
Mają dużo znanych piosenek jakYou're My Heart,You're My Soul,Cheri,Cheri Lady czy Brother Louie. Wydali przez całą karierę w MT 13 Albumów(120 milionów egzemplarzy na całym świecie) Zespół powstał w 1984 przez kompozytora Dietera Bohlena, i początek był świetny, lecz wszystko zaczęło się psuć odkąd Thomas Anders pozwolił Norze wplątywać się w sprawy MT, i zespół rozpadł się w 1987(Do tego czasu wydali 6 albumów).
Wielki "Come Back" był w 1998 lecz to nie było to samo co w latach 80'tych, ale dalej ludzie przepadali za tym zespołem. W 2002/2003 Dieter dostał propozycję do nowej roboty, mianowicie został Jury w Niemieckiej Edycji Idola(DSDS-Deutschland sucht den Superstar) i zaniedbał zespół, Na niektórych koncertach można było zobaczyć tylko Thomasa na scenie, bo Dieter był zajęty pracą nad DSDS, to jest pierwsza przyczyna rozpadu tego zespołu, drugą jest Podział Pieniędzy z koncertów itp, i w 2003 odbył się pożegnalny koncert.

Moim zdaniem, zachowali się jak idioci, ale lubię posłuchać tego zespołu... Zrobili niezłą karierę,lecz krótką jak na zespół z takimi sukcesami.
Wczytywanie...