GameWalk.pl – nowi sojusznicy GameExe


Mamy przyjemność poinformować, że po krótkich, acz bardzo owocnych negocjacjach, zawarliśmy porozumienie z niebywale ambitnym i prężnie rozwijającym się portalem, skupiającym się na tematyce fantastycznych gier komputerowych – GameWalk.pl.

współpraca, sojusz

Tym samym redakcja sieci dołącza do grona naszych znakomitych przyjaciół i jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie wzajemny pożytek, skutecznie przyczyniając się do poszerzenia horyzontów myślowych, a także będzie stabilnym fundamentem do dalszego rozwoju obu stron. W końcu przyjaźń to niezwykle piękna idea, która warta jest kultywowania, więc nie może być inaczej, nieprawdaż?

Możemy obiecać, że w najbliższej przyszłości planujemy kilka interesujących inicjatyw międzyserwisowych, a otwarta wymiana danych i pomysłów, przełoży się na wygodę najwyższego dobra, o które staramy się bezustannie dbać – Was, naszych drogich czytelników. Tymczasem zapraszamy do zaglądania na Gamewalk.pl i zapoznania się z tamtejszą obszerną bazą tekstów.

Odpowiedz
Życzę owocnej współpracy

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Co tu dużo pisać:
Gratulacje i powodzenia w współpracy
Odpowiedz
Jestem tylko ciekaw, czy Game Exe zdaje sobie sprawę, że jeden z serwisów podlegających GameWalkowi ma tendencje do plagiatowania newsów. Mianowicie chodzi o serwis Cuda Thedas, więc ja bym uważał, z kim podchodzi się do współpracy.
Odpowiedz
@ Tokar
To tak w ramach kształcenia nowych newsmanów te wszystkie znaczniki? Dydaktycznie wartościowe.
Odpowiedz
@Jerzy

Ano, czemu nie?

Prawda jest taka, że trochę nabroiłem, bo chciałem coś zedytować w tym odnośniku forumowym, no i się zepsuło No, ale kształcenie newsmanów brzmi lepiej, wiec niech to będzie oficjalna wersja :~)
Odpowiedz
Lubię oficjalne wersje.
Odpowiedz
← Nowości

GameWalk.pl – nowi sojusznicy GameExe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...