niezbednik-maga-z-domu-brooklynskiego

Odpowiedz

[Drakensang] Jaką postać wybrać?

krzyslewy

Złotousty
9036 Bard
Napisano: 12 stycznia 2012, 13:03 · #21
0
Musisz sam zdecydować. Ja takie rzeczy sprzedawałem, ale niektóre mogą się przydać przy robieniu np. łuków. Chyba Ja już nie pamiętam, wiem tylko, że sprzedawałem takie rzeczy.

Tamc.

Adept Sztuk Zapomnianych
11939 Nekromanta
Napisano: 12 stycznia 2012, 13:49 · #22
0
Tak, tak, 3/4 rzeczy ze zwierząt śmiało można sprzedawać. Zostawiaj sobie tylko kawałki skóry i ścięgna bodajże z tych pospolitych stworzeń. Reszta na sprzedaż. ;p

Jak się gra tym Uzdrowicielem?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?

Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Pavlus

8
Napisano: 18 stycznia 2012, 18:39 · #23
0
Toć pisał żem Ci na gg:P

Btw, zeby nmie zakładać nowego tematul Kiedy robicie questa z czarnymi amazonkami? Chyba trzeba z nim poczekać bo grając uzdrowicielem w walce solo ginie się na miejscu, a Rhulana rozwinięta na łuki też sobie nie radzi. Zdychają oboje w kilka chwil, bo są otoczeni. Chyba, że 15 strzał z harpich skrzydeł, które chowam na smoka tutaj da radę? To kolejny quest w stylu "wróć sobie do niego jak podpakujesz postać"?
Cholera a już mi się fajnie grało:P Nie lubiętendencyjności, a granie w stylu jak jesteś nie wojem to zdychasz na miejscu takie niestety jst

------

Ok poradizłem sobie, choć szkoda połowy harpich stzrał

Benit0

6
Napisano: 24 lutego 2012, 16:09 · #24
0
ja gram metamagiemm,zaczynam grać po półrocznej przerwie i też zbytnio nie wiem ale z magów jest raczej najlepszy bo ma trupka a magiozbroji(czy jakoś tak)uczysz się już w Ferdok na placu Pariosa

[Dodano po 2 minutach]

ja gdy grałem wojem to poczekałem aż wróciłem chyba z gór i je rzowaliłem bez problemu

[Dodano po 2 dniach]

ja gram bojownikiem i gra mi się dobrze tylko nie wiem jaką broń wybrać

Gość_Arvest*

Napisano: 22 lutego 2018, 14:41 · #25
0
Nic dodać nic ująć najlepsza postać to elfi mag -> sztylecik i magia = duuuużo dmg + 5 skaleczeń = zgon przeciwnika 100% możliwość leczenia itp itd

Jaką postać wybrać? - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...