[Drakensang] Jaką postać wybrać?

Musisz sam zdecydować. Ja takie rzeczy sprzedawałem, ale niektóre mogą się przydać przy robieniu np. łuków. Chyba Ja już nie pamiętam, wiem tylko, że sprzedawałem takie rzeczy.
Odpowiedz
Tak, tak, 3/4 rzeczy ze zwierząt śmiało można sprzedawać. Zostawiaj sobie tylko kawałki skóry i ścięgna bodajże z tych pospolitych stworzeń. Reszta na sprzedaż. ;p

Jak się gra tym Uzdrowicielem?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Toć pisał żem Ci na gg:P


Btw, zeby nmie zakładać nowego tematul Kiedy robicie questa z czarnymi amazonkami? Chyba trzeba z nim poczekać bo grając uzdrowicielem w walce solo ginie się na miejscu, a Rhulana rozwinięta na łuki też sobie nie radzi. Zdychają oboje w kilka chwil, bo są otoczeni. Chyba, że 15 strzał z harpich skrzydeł, które chowam na smoka tutaj da radę? To kolejny quest w stylu "wróć sobie do niego jak podpakujesz postać"?
Cholera a już mi się fajnie grało:P Nie lubiętendencyjności, a granie w stylu jak jesteś nie wojem to zdychasz na miejscu takie niestety jst


------

Ok poradizłem sobie, choć szkoda połowy harpich stzrał
Odpowiedz
ja gram metamagiemm,zaczynam grać po półrocznej przerwie i też zbytnio nie wiem ale z magów jest raczej najlepszy bo ma trupka a magiozbroji(czy jakoś tak)uczysz się już w Ferdok na placu Pariosa

[Dodano po 2 minutach]

ja gdy grałem wojem to poczekałem aż wróciłem chyba z gór i je rzowaliłem bez problemu

[Dodano po 2 dniach]

ja gram bojownikiem i gra mi się dobrze tylko nie wiem jaką broń wybrać
Odpowiedz
Nic dodać nic ująć najlepsza postać to elfi mag -> sztylecik i magia = duuuużo dmg + 5 skaleczeń = zgon przeciwnika 100% możliwość leczenia itp itd
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Jaką postać wybrać? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...