Piwko w Łodzi?

Nie lubię tak wcześnie zakładać takich tematów, bo mają dość czasu, aby zostać zapomnianymi albo żeby mi się coś pozmieniało i zmusiło do wycofania propozycji. Ale co tam... później pewnie zapomnę w ogóle.

Także za pamięci - około 24-25 września zapewne zawitam do Łodzi na Trotuart (i pokaz Burnt Out Punksów! ), a że Łódź była dla nas ostatnio szczęśliwa jeżeli chodzi o spęd... może teraz komuś się uśmiechnie coś?

Jeżeli chodzi o mnie to przyznam, że szczegółowo tego w tej chwili nie widzę - po prostu przyjazd do Łodzi, całonocna impreza i powrót kiedy się da. Nie wiem też w ile osób najdziemy Łódź, a liczba waha się od 2 do nawet kilkunastu...
Odpowiedz
Dożyjemy, to może się zobaczymy z tymi, którzy wkroczą do mej domeny.
Odpowiedz
boże no tak, zapomniałam, że Łódź jest opanowana przez Twoje demony. Myślałam, że tam tylko na drowy można polować.
Odpowiedz
Łódź!? Tak! Centrum wszechświata, zwane Łodzią to świetne miejsce i ja pojawię się na pewno






Właściwie, to się nie pojawię, bo się nigdzie stamtąd nie wybieram, tak stwierdzam





Odpowiedz
W razie czego u mnie liczba osób ustatkowała się na 3-4 i wyjazd jest nadal aktualny.
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że w tej zapadłej dziurze odbywają się jakiekolwiek zloty. Jestem pod wrażeniem.
Za orzechową wódkę Soplicy albo dwa piwka jestem w stanie bez najmniejszego problemu zagwarantować miejsce na namioty. xD
Odpowiedz
Po burzliwej naradzie doszłyśmy z sabatem do wniosku (bo trzy baby + być może jeden dżentelmen fotograf się zbieramy, zresztą mój sabat Melu chyba pamiętasz znad morza ), że nie będziemy spać. Pojedziemy popołudniu i tak, z zamiarem przebalowania całej nocy, albo wrócenia zaraz po BoP.
Odpowiedz
Wiem, gdzie jest tani browar.
Odpowiedz
Wiem, gdzie jest tańszy. xD

To gdzie? Ja trafiam na Kresową(3,5), Tirador Pub(4). Inczej to żabencje.
W kresowej jest spoko. Najstarszy pub w łodzi z duszą. Krok od piotrkowskiej na narutowicza.
Odpowiedz
Od siebie polecam Nostalgię (zaraz przy skrzyżowaniu Piotrkowska / Tuwima, w bramie, piwko 5 zł) oraz Iron Horse (Tuwima / Sienkiewicza, również po 5 zł, pierwszy pub motocyklowy w tym mieście, ale bez względu na preferencje kultura, wystrój, spokój).
Odpowiedz
Mnie niestety nie będzie wtedy w Łodzi, bo będę nawracać stolicę, ale życzę dobrej zabawy, zaś Wiktul na pewno zrobi jakieś kompromitujące zdjęcia, którymi się ze mną podzieli
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jak mogłem zapomnieć o Iron H. Tożto najlepszy w łodzi. Dajcie mi znać jak będziecie.

http://vader.joemonst...dbe9561art.jpg

Te które wymieniłem wcześniej to speluny, ale jakie speluny.
Odpowiedz
Będziemy o 17 okazało się, że pewnie spędzimy tam całą noc, bo powrót jest albo o 1.00 albo nad ranem. Więc jeżeli ktoś chce się nami zaopiekować do tego czasu mogę podać telefon. Koło 14 jedziemy i wtedy raczej tylko jak znajdziemy wi-fi, gdzieś tam. I dzięki za adresy, co prawda i tak tam pewnie same nie trafimy. W dodatku znając nasze szczęście trafimy do najgorszej speluny.
Odpowiedz
Trzeba było mnie uprzedzić, to bym pomógł wam zagubione dzieci się odnaleźć.
Odpowiedz
No w porę. BoP nam pomogli ostatecznie. Ale i tak już wiem, że dłuuuugo nikt mnie nie namówi na Łódź ponownie
Odpowiedz
Wystarczająco długo już upłynęło? Może mnie się uda kogoś namówić na piwko lub dwa?
Odpowiedz
No Ty to masz daleko, ale reszta...?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Piwko w Łodzi? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...