[MA2] Mass Effect 2 Shadow Broker DLC

Witam... Mam pytanie w sprawie ME2 DLC
Czy jak wykupię pakiet misji z Handlarzem Cieni,czy będzie działał?
Bo czytałem na jakiejś stronce, że ten dodatek nie działa w Polsce, choć to czytałem dawno, więc mogło się trochę zmienić, przynajmniej mam taką nadzieje
Odpowiedz
Z tego co kojarzę, Handlarz Cieni nie działa na polskiej wersji gry. Co nie znaczy, że nie możesz go kupić, zainstalować na angielskiej wersji gry i grać. Być może teraz już da się grać na polskiej wersji gry z angielskimi tekstami. Wydaje mi się też, że powstało fanowskie tłumaczenie dodatku.

Generalnie: mam kupiioną Polską edycję kolekcjonerską, zainstalowaną w wersji w pełni angielskiej, zainstalowanie Handlarza Cienie nie stanowiło dla mnie problemu.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Ale na Xbox jest ta wersja kolekcjonerska? I czy Posiada Polskie Napisy chociaż?
Odpowiedz
A, Xbox. To zmienia postać rzeczy. Na PC dowolna wersja gry dała się łatwo przerobić na wersję w pełni angielską i angielską z polskimi napisami. Na Xboxie chyba raczej nie. Nie znam się na tym, a nie chcę poradzić źle. Poszukaj na forach o Xboxie i na polskim forum bioware. Tam na pewno łatwo znajdziesz odpowiedź.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Kurde, chciałem na Xbox'ie zagrać w te dodatki, ale widzę,że nie da rady
Odpowiedz
Misję Jack wykonuje bez problemu, dopóki Joker nie powiadamia mnie, że jest kłótnia między Mirandą i Jack...
Przez całą grę idę w Idealiste, a i tak nie mam odblokowanej odpowiedzi Prawości.
Odpowiedz
Po pierwsze: zły temat. Po drugie: musisz się zdecydować na jedną z nich, bo żeby obydwie byly lojalne to trzeba mieć chyba wszystkie(albo prawie) punkty jednej ze scieżek, które do tego momentu dało się zdobyć.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Mass Effect

Mass Effect 2 Shadow Broker DLC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...