Mass Effect 2 Shadow Broker DLC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Po pierwsze: zły temat. Po drugie: musisz się zdecydować na jedną z nich, bo żeby obydwie byly lojalne to trzeba mieć chyba wszystkie(albo prawie) punkty jednej ze scieżek, które do tego momentu dało się zdobyć.
faris,
Misję Jack wykonuje bez problemu, dopóki Joker nie powiadamia mnie, że jest kłótnia między Mirandą i Jack...
Przez całą grę idę w Idealiste, a i tak nie mam odblokowanej odpowiedzi Prawości.
Dieter Bohlen,
Kurde, chciałem na Xbox'ie zagrać w te dodatki, ale widzę,że nie da rady
eimyr,
A, Xbox. To zmienia postać rzeczy. Na PC dowolna wersja gry dała się łatwo przerobić na wersję w pełni angielską i angielską z polskimi napisami. Na Xboxie chyba raczej nie. Nie znam się na tym, a nie chcę poradzić źle. Poszukaj na forach o Xboxie i na polskim forum bioware. Tam na pewno łatwo znajdziesz odpowiedź.
Dieter Bohlen,
Ale na Xbox jest ta wersja kolekcjonerska? I czy Posiada Polskie Napisy chociaż?
eimyr,
Z tego co kojarzę, Handlarz Cieni nie działa na polskiej wersji gry. Co nie znaczy, że nie możesz go kupić, zainstalować na angielskiej wersji gry i grać. Być może teraz już da się grać na polskiej wersji gry z angielskimi tekstami. Wydaje mi się też, że powstało fanowskie tłumaczenie dodatku.

Generalnie: mam kupiioną Polską edycję kolekcjonerską, zainstalowaną w wersji w pełni angielskiej, zainstalowanie Handlarza Cienie nie stanowiło dla mnie problemu.
Dieter Bohlen,
Witam... Mam pytanie w sprawie ME2 DLC
Czy jak wykupię pakiet misji z Handlarzem Cieni,czy będzie działał?
Bo czytałem na jakiejś stronce, że ten dodatek nie działa w Polsce, choć to czytałem dawno, więc mogło się trochę zmienić, przynajmniej mam taką nadzieje
Wczytywanie...