[Might & Magic: Heroes VI] Heroes VI raz jeszcze opóźnione


Mamy smutną wiadomość dla wszystkich, którzy wyczekują premiery kolejnej odsłony "Hirołsów", czyli Might&Magic: Heroes VI.

UbiSoft poinformował, że dotychczasowa data premiery, czyli 8 września, jest już nieaktualna. Wszyscy fani powinni za to wyczekiwać gry 13 października, czyli jakby nie patrzeć, ponad miesiąc później. Przyczyna takiej decyzji nie powinna nikogo dziwić – chodzi o naprawienie błędów, które wykryli gracze. A skoro o nich mowa – poza premierą samej gry poślizg zaliczy także beta Heroes VI. Beta testy rozpoczną się 16 sierpnia.

Na osłodę renderowane intro z gry, które "wyciekło" do internetu. Można na nim zobaczyć przywódcę Świętego Imperium – Antona.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
No chyba sobie lecą w... kulki! Na szóstą część herosów czekam z niecierpliwością, gdyż strasznie ciekawi mnie to całe nowe podejście - położenie większego nacisku na historię oraz aspekty cRPG, a tutaj znów robią pasztet na miesiąc przed premierą. W takich chwilach jestem wdzięczny Blizzardowi, że czeka do ostatniego momentu z ogłoszeniem daty wypuszczenia gry. Przynajmniej wiadomo na czym się stoi, a nie ustawiczne polewanie zimną wodą, połączone z kopem w organy witalne.
Odpowiedz
A mi nawet termin odpowiada .Będę już po urodzinach ,więc herosów fundnę sobie jako prezent. A z tym przesuwaniem terminu wydania gry to już nie jest ani zabawne ani hmm.... brakuje mi odpowiedniego słowa.Oczywiście jestem zaintrygowany historią i tym nowym systemem.Mam nadzieję, że się nie zawiodę.Tymczasem wracam do herosów III. Trzymajcie się ludzie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Nowości

[Might & Magic: Heroes VI] Heroes VI raz jeszcze opóźnione - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...