[GII:NK] Kiedy?

Ludzie!!! Kiedy wyjdzie Noc Kruka?! Boże przeszedłem i 1 i 2 i już nie mogę się doczekać tego sequela? Nazina spoko screeny. Prosimy o więcej ! Zaostrzają apetyt.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
hyhy noc kruka juz jest ponad rok tyle ze po niemiecku a cd projekt jak zwykle wali w hu... i przeklada premiere co miesiac obecnie jest przewidziana na 18 pazdziernika 04, powod ? oczywiscie starania o jak najlepsza polownizacje buahahahahaha kto gral w g1 lub g2 wersje pl wie ze bardziej zrypanych polonizacji chyba niema nawet w instrukcji sa bledy i nieprzetlumaczone rzeczy a glosy postaci poprostu zalosne ...
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
18 października mówisz Angela? To już niedługo! I niech tak sie stanie. Amen.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Mam takie pytanko. Czy Noc Kruka będzie chodzić samodzielnie czy będzie potrzebny Gothic 2 :?:

ps.Zdaje mi się, że samodzielnie bo tak wynika z tytułu, ale chcę się upewnić.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
noc kruka jest rozszerzeniem fabuly g2 o dzieje magow wody, jest to dodatek wiec chyba nietrudno sie domyslic ze wymaga podstawy g2 no tak ale zapomnialam ze medivh ma problemy z mysleniem ... ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Jest to dosć zadkie ale niektóre dodatki nie wymagają wersji podstawowej ale tak jak to mówie jest to dosć żadkie
Odpowiedz
Sorry. Chciałem napisać:

ps. myślę, że działa z podstawką bo tak wskazuje tytuł.

Zamyśliłem się i źle napisałem a potem nie zwróciłem na to uwagi. :oops:

Ale tak wogóle to skoro Noc Kruka będzie o Magach Wody to może być ciekawie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
a wiec stalo sie noc kruka juz na dniach w sprzedazy ma byc dostepny dodatek od 15 pazdziernika a cena bedzie wachac sie pomiedzy 49.90 a 59.90 )))
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Nawet nie tak drogo! Chociaż podstawka też do najdroższych nie należała. No ale jak będzie kosztować 49.90 to naprawdę taniocha . Zwłaszcza jak na taką grę. I dobrze, że ceny nie są za wysokie!

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Zbliża się zbliża . Już się nie moge doczekać. Z tego co rozumiem to skrócili wydanie aż o 3 dni. Super. Mój kolega ma niemiecką wersję Nocy Kruka ale w to się nie da grać. Dlatego czekam na przetłumaczoną wersję.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mnie zaraz coś strzeli, jakie downy Ja w to w życiu nie zagram prędzej dostanę ja od pirata niż orginalna wersję
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No nie !!! Angela ma rację CD Projekt po prostu roz*****ala !!! Nazina zaiste smutne wieści nam dzisiaj przyniosłeś . A już się tak cieszyłem. K***a mać !!!

Ps. Sorry, ale po prostu nie mogę się powstrzymać.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Rincewind są pewne momenty w życiu człowieka że trzeba pożądnie w coś jebn..ąć jesteś totalnie usorawiedliwiony.

P.S Ludziska czy w niedługim czasie wyjdzie jakiś erpeg??
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
bo sie okaze ze predzej wyjdzie gothic 3 jak noc kruka pl buahahahahahahaha ;d i ktory tak wychwalal cdprojekt ? :> co ? :> przyznac sie bez bicia :> a jak ich znam to polonizacje i tak zepsuja i bedzie pewno taka sama jak w g1 i g2 ;/
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
← Gothic

Kiedy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...