Khazbanar.net

Jeśli mogę to serdecznie zapraszam do świata Khazbanar.

Khazbanar jest bezpłatną grą na stale modyfikowanym silniku Vallheru, szczycącą się wieloma autorskimi modyfikacjami i fabułą rozwijaną przez grono doświadczonych Mistrzów Gry. Zapraszamy, w naszym gronie znajdziesz dużo dobrej zabawy.

Jest to tekstowa gra online, utrzymana w konwencji fantasy. Jako jedna z nielicznych zatrzymała mnie na na prawdę długi czas (już prawie 3 lata), zapewne dzięki dość dobrze zrównoważonej rozgrywce. Zagrać w nią może każdy i gra jest bezpłatna. Wyglądem przypomina stare, oryginalne Vallheru. Ma w sobie elementy zarówno dobre dla graczy mechanicznych jak i tych lubiących klimat. Wprowadzone zostały zmiany w alchemii i zadania dzięki którym możemy zmienić rasę na Van-drageth (wampir). Prowadzone są sesje, zarówno w grze jak i na forum zewnętrznym.
Gra jest bardzo prosta, czytelna i co najważniejsze administracja i władcy w grze są bardzo życzliwi i pomocni nowym użytkownikom.

Co jeszcze mi się w niej podoba, że szary gracz może mieć swój wkład w grę. Propozycje zmian nie są z góry odrzucane, podania o prestiżowe rasy czy rangę mogą składać nawet początkujący gracze i są traktowani na równi z innymi. Wygląd gry można sobie dopasować i nie ma tylu wymyślnych i pstrokatych grafik, które mi zdecydowanie odbierają ochotę na poznawanie krainy.

Link do strony głównej
http://khazbanar.net/index.php
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Khazbanar.net - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...