Khazbanar.net - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ireth,
Jeśli mogę to serdecznie zapraszam do świata Khazbanar.

Khazbanar jest bezpłatną grą na stale modyfikowanym silniku Vallheru, szczycącą się wieloma autorskimi modyfikacjami i fabułą rozwijaną przez grono doświadczonych Mistrzów Gry. Zapraszamy, w naszym gronie znajdziesz dużo dobrej zabawy.

Jest to tekstowa gra online, utrzymana w konwencji fantasy. Jako jedna z nielicznych zatrzymała mnie na na prawdę długi czas (już prawie 3 lata), zapewne dzięki dość dobrze zrównoważonej rozgrywce. Zagrać w nią może każdy i gra jest bezpłatna. Wyglądem przypomina stare, oryginalne Vallheru. Ma w sobie elementy zarówno dobre dla graczy mechanicznych jak i tych lubiących klimat. Wprowadzone zostały zmiany w alchemii i zadania dzięki którym możemy zmienić rasę na Van-drageth (wampir). Prowadzone są sesje, zarówno w grze jak i na forum zewnętrznym.
Gra jest bardzo prosta, czytelna i co najważniejsze administracja i władcy w grze są bardzo życzliwi i pomocni nowym użytkownikom.

Co jeszcze mi się w niej podoba, że szary gracz może mieć swój wkład w grę. Propozycje zmian nie są z góry odrzucane, podania o prestiżowe rasy czy rangę mogą składać nawet początkujący gracze i są traktowani na równi z innymi. Wygląd gry można sobie dopasować i nie ma tylu wymyślnych i pstrokatych grafik, które mi zdecydowanie odbierają ochotę na poznawanie krainy.

Link do strony głównej
http://khazbanar.net/index.php
Wczytywanie...