[W2] Papierowe figurki

Chociaż większość ludzi jest nimi zażenowana ja mam jakoś mieszane uczucia. Z jednej strony naprawdę wyglądają trochę tandetnie, ale ubawiły mnie kiedy je składałam. Działają trochę jak ćwiczenia zen
Odpowiedz
Dostałem Triss i tylko ją złożyłem. Chyba chodziło o mangę, bo wygląda to przerażająco. Najgorsze są ręce i te nogi (nibynóżki?). Wiedziałem, że to nie będzie nic super, ale tego się nie spodziewałem.

Do tego "pomocna" instrukcja
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Yyyyyy... zapakowane wyglądają najlepiej, ja ich nie ruszam

Odpowiedz
Ja dostałem Geralta i chyba Letho. Leżą zafoliowane w opakowaniu. Nie chce mi się ich składać
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia sobota, 21 maja 2011, 12:44 napisał

Dostałem Triss i tylko ją złożyłem. Chyba chodziło o mangę, bo wygląda to przerażająco. Najgorsze są ręce i te nogi (nibynóżki?). Wiedziałem, że to nie będzie nic super, ale tego się nie spodziewałem.

Do tego "pomocna" instrukcja



To może jakieś zdjęcia ktoś wstawi, bo ja nie wiem o czym mowa i jak to sobie wyobrazić.
Odpowiedz
Tak wygląda Geralt Tylko nie jest do końca złożony, bo nie wiem co zrobić z jego pochwą i mieczami. Znaczy jeden powinien mieć w ręku, a drugi pojęcia nie mam. Mam jeszcze Nekkera, ale nie chce mi się na razie robić mu zdjęcia.

Odpowiedz
Triss w moim wykonaniu:


http://imageshack.us/.../dsc00247f.jpg

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia sobota, 21 maja 2011, 17:52 napisał

Tak wygląda Geralt Tylko nie jest do końca złożony, bo nie wiem co zrobić z jego pochwą i mieczami. Znaczy jeden powinien mieć w ręku, a drugi pojęcia nie mam. Mam jeszcze Nekkera, ale nie chce mi się na razie robić mu zdjęcia.


Chyba na plecach, zobacz tutaj.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
To ja już wolę swoją pudzianową wersję. Fajniej wygląda
Odpowiedz
Psiakrew, to jest żałosne. Cieszę się, że nie kupiłem Wiedźmina na warszawskiej premierze. Poczekam chyba, aż wydawca zmądrzeje i wypuści jakąś poważną edycję.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia sobota, 21 maja 2011, 22:34 napisał

Najsłodsza godzino ma! Co to za... %#*^? Nie sądziłem, że takie coś można dać do edycji kolekcjonerskiej. Pokracznie to wygląda.


Ja mam edycję premium i też je dawali - nie tylko do EK. Ale chciałeś zobaczyć, to masz
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A ja trafiłam na nekkera!!! Chyba kogoś zdrowo pogięło, że takie paskudztwo złożę i postawię sobie na biurku. Co innego gdyby był to Iorweth..
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Hehe... mi się trafił nasz rozpustny i złotousty bard

Mnie się akurat podoba takie dziadostwo. Oryginalne, z jajem i w cenie gry. Ej... ludzie i ludziska. Narzekacie, że do pudełek wrzucają tylko jakieś świstki, ale gdy ktoś faktycznie się postara i zarzuci nas dodatkami (do tego w skandalicznie niskiej, jak na dzisiejsze warunki, cenie), to też jest kręcenie nosem. No, nie dogodzisz
Odpowiedz
Fakt. A ja Nekkera sobie złożyłam i nawet nie jest taki straszny. Takie puci puci, pomiziać po brzuszku tylko ci rękę odgryzie
Odpowiedz
Mnie się te figurki całkiem podobają. Czego niby niezadowoleni oczekiwaliście od nich, żeby grały i tańczyły? A gra zawsze lepsza z papierowymi figurkami niż bez nich.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Popieram Lionela, ta Triss wygląda obrzydliwie. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie są ładne to prawda, ale fakt, że edycja "podstawowa", zawiera tyle bonusów, jest rzeczą rzadko spotykaną i to trzeba docenić.

Odpowiedz
Gdyby mi włożyli do pudełka z Wiedźmakiem kawałek szynki, węgiel i dwie kredki, to nie cieszyłbym się, że mam tyle bonusów Wolę jakość niż ilość.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Papierowe figurki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...