Papierowe figurki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

botoest,
Dostałem Geralta i jakiegoś innego potworka.
Lionel,
Ja nadal nie wiem po co to komu... :\
Courun Yauntyrr,
Porównajcie je do tych, które dołączają dla tych, co zamówią pre-order W3 na GOG.com.


Raven Captain,
Heh oglądałem kiedyś dawno dawno temu ten temat, ale jeszcze na długo przed tym nim zacząłem się tu udzielać.

Skoro już ktoś odświeżył to powiem tylko, że mnie trafił się Geralt i Zgnilec
Stoją u mnie na półce z grami

A mapa rzeczywiście jest świetna
gerrus,
Ja nawet zapominałem, że mam coś takiego, leż sobie zapakowane i pewnie będzie tak do końca leżeć oren się już gdzieś zapodział
Alkandaer,
Figurki może cudne nie są ale całkiem przyjemnie było je składać . A co do mapy to faktycznie jest boska (Identyczną można znaleźć w obozie Henselta, obok namiotu Detmolda ).
krew_na_scianie,
Figurki to zawsze jakieś urozmaicenie, byle tylko wybrać z sensem postacie. Ja im tego nekkera zwyczajnie nie daruje! Ale mapka to mistrzostwo świata, jest cudna.
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia poniedziałek, 23 maja 2011, 20:09 napisał

Fajny gadżet, można komuś młodszemu oddać.


Chyba by miał koszmary.
Taramelion,
Wątpię,żeby to tak odczuwali Cou. Jak się dokładnie przyjrzeć to CDPR po prostu jajo sobie robi. Pociągnęli żart z którejś tam konferencji (press packi). Fajny gadżet, można komuś młodszemu oddać.
Courun Yauntyrr,
Dodam tylko, że na oficjalnych reklamach gry w prasie nie ma na zdjęciu tych figurek. Pewnie czuli, że to byłby zły ruch
Sosna,
ale w porównaniu do innych gier, w których bonusów nie ma to zawsze coś. Poza tym mamy dodatkowo mapę świata, list w kopercie, monetę, poradnik, przewodnik, 2 płyty (z muzyką i z filmikami z gry - te w większości widziałem na yt ale i tak fajnie mieć takie cuś), ogólnie robi to wszystko pozytywne wrażenie, a te figurki to chyba coś w rodzaju żartu
Kresselack,
Gdyby mi włożyli do pudełka z Wiedźmakiem kawałek szynki, węgiel i dwie kredki, to nie cieszyłbym się, że mam tyle bonusów Wolę jakość niż ilość.
Sosna,
Nie są ładne to prawda, ale fakt, że edycja "podstawowa", zawiera tyle bonusów, jest rzeczą rzadko spotykaną i to trzeba docenić.
Matthias Circello,
Popieram Lionela, ta Triss wygląda obrzydliwie. ;p
Lionel,
Tylko one wyglądają pokracznie! Te komiksowe kreski do mnie nie przemawiają. Już lepsze to popiersie/głowa, chociaż i tak nie wiedziałbym, co z nim zrobić. Najwidoczniej te edycje kolekcjonerskie nie są przeznaczone dla mnie. Zbyt wybredny jestem.
Tamc.,
Mnie się te figurki całkiem podobają. Czego niby niezadowoleni oczekiwaliście od nich, żeby grały i tańczyły? A gra zawsze lepsza z papierowymi figurkami niż bez nich.
Ati,
Fakt. A ja Nekkera sobie złożyłam i nawet nie jest taki straszny. Takie puci puci, pomiziać po brzuszku tylko ci rękę odgryzie
Taramelion,
A propo. cena rzeczywiście - jestem bardzo zadowolony. Myślałem że trzeba będzie dać z 120... Tu chłopaki zaliczyli dużego plusa.
Tokar,
Hehe... mi się trafił nasz rozpustny i złotousty bard

Mnie się akurat podoba takie dziadostwo. Oryginalne, z jajem i w cenie gry. Ej... ludzie i ludziska. Narzekacie, że do pudełek wrzucają tylko jakieś świstki, ale gdy ktoś faktycznie się postara i zarzuci nas dodatkami (do tego w skandalicznie niskiej, jak na dzisiejsze warunki, cenie), to też jest kręcenie nosem. No, nie dogodzisz
krew_na_scianie,
A ja trafiłam na nekkera!!! Chyba kogoś zdrowo pogięło, że takie paskudztwo złożę i postawię sobie na biurku. Co innego gdyby był to Iorweth..
Wczytywanie...