[Wiedźmin 2: Zabójcy Królów] „Wiedźmin 2” - pierwsze dziesięć minut


Niemiecki serwis Game Report target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Game Report zamieścił w sieci pierwsze dziesięć minut z długo wyczekiwanego „Wiedźmina 2”. Szczerze pisząc, przyznam się teraz do pewnej nierzetelności i fuszerki – nie oglądałem tego materiału. W sumie źle to określiłem, delektowałem się nim aż do czasu pierwszego spoilera, a potem błyskawicznie zamknąłem okienko z filmikiem. Doszedłem do prostej konkluzji, że nie chcę odkrywać niuansów tej intrygi, przynajmniej do 17 maja.

Tym niemniej, gameplay jest w stu procentach prawdziwy (to akurat potwierdzone) i nie jest to żadne zmyślne szachrajstwo. Zainteresowanych zapraszam poniżej.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Natomiast z czystym sumieniem mogę polecić najświeższe przemyślenia Tomasza Gopa target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">najświeższe przemyślenia Tomasza Gopa, które zostały opublikowane przez serwis Polygamia target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Polygamia. Tym razem, to co niegrzeczne misie lubią najbardziej – projektowanie erotycznych scen w „Wiedźminie 2”. Frapujące? Niesmaczne? Krepujące? Cokolwiek byście o tym nie sądzili, to nie da się ukryć faktu, że dla dumnych rodaków z CD Projekt RED, „wirtualny seks” jest bardzo ciężkim i niewdzięcznym kawałkiem chleba.

Odpowiedz
Co to za paralityk gra? Patrzeć nie mogę jak on biega...
Odpowiedz
Filmik ciekawy, obejrzałem mimo psucia sobie zabawy już teraz. Trochę dziwnie brzmią ci strażnicy na początku. Co do tekstu o goliźnie - taki jakiś trochę niemrawy. Niby coś tam na ten temat jest, ale nic, czego sam bym się nie domyślił. Miejmy nadzieję, że ten element wykonają dobrze i będzie stanowił dobre uzupełnienie fabuły. A jak komuś przeszkadza, to przecież w W2 grać nie musi, prawda?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

[Wiedźmin 2: Zabójcy Królów] „Wiedźmin 2” - pierwsze dziesięć minut - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...