Morda Geralta stała się jeszcze paskudniejsza


Paradoksalnie taka zmiana może być uznawana za atut, bo w końcu nasz dumny wiedźmin nie należał do panteonu wypieszczonych bohaterów w lśniących zbrojach, ale do gromady skurczybyków, którzy wiele w życiu doświadczyli. Chyba nikogo nie muszę tutaj przekonywać, że Geralt przez te wszystkie lata przeżył niemało – mutacje, nadużywanie śmiertelnie trujących mikstur, kilkakrotne otarcie się o śmierć… a to tylko wierzchołek góry lodowej! Dlatego też, nie dziwiło mnie to, że wielu pasjonatów sagi miało bardzo za złe CD Projekt RED, że odrobinkę ugrzecznili wygląd tego bohatera – w końcu twórcy obiecali trzymać się książkowego pierwowzoru, więc taki „lifting” był troszeczkę nie na miejscu.

No, ale to już przeszłość i po tym nieporozumieniu, nasi rodacy ponownie zasiedli do stołów kreślarskich, słusznie oszpecając Geralta z Rivii. W świecie wirtualnym tę zmianę mogliśmy zaobserwować już dawno temu, więc przyszedł czas na pewne przeobrażenie okładki.

wiedźmin 2, geralt z rivii, okładka

Jak zdradza Tomasz Gop:

„W tym najnowszym wyglądzie Geralta (to okładka gry – tzw. cover render) bardzo podoba mi się to, że są tam wreszcie te wszystkie cechy i smaczki, które od zawsze przebijały do mnie z kart książek.

Nie jest to Geralt wyspany, w dobrym nastroju, gdy wszystko układa się po jego myśli. Wręcz przeciwnie, to Geralt zmęczony (kto wie, pewnie ciężką walką z potworem – szczególnie z tą świeżą pamiątką na twarzy i zarostem). Geralt pracujący (wierzcie mi, kac po alkoholu nie umywa się nawet do tego po eliksirach). Czy jest kontrowersyjny? Pamiętajcie, że dla nas nawet dobro i zło to pojęcia mocno dyskusyjne.” – ocenił dla serwisu Polygamia, starszy producent studia CD Projekt RED, Tomasz Gop.

Co sądzicie? Lekko podstarzały i zmęczony życiem, ale wciąż gotowy do akcji. Nie ulega też wątpliwości, że jego twarz stała się jeszcze bardziej zakazana. Dla mnie zmiana jak najbardziej na plus.

Odpowiedz
Mówi się (i pisze) "Jeszcze bardziej paskudna" lub "jeszcze paskudniejsza" (Ta druga forma wydaje się bardziej poprawna). Nie można dwa razy używać stopnia wyższego.

Ale do sedna:
W sumie może być i taka zmiana. Teraz jest nawet bardziej realistyczny jego wygląd (choć i tak specjalnie się na jego paskudną mordę nie napatrzymy, tylko na jego plecy ;p )





Odpowiedz

Cytat

Mówi się (i pisze) "Jeszcze bardziej paskudna" lub "jeszcze paskudniejsza" (Ta druga forma wydaje się bardziej poprawna). Nie można dwa razy używać stopnia wyższego.


Słuszna uwaga - wiedziałem, że coś mi tutaj nie gra. Dziękuję

Cytat

(choć i tak specjalnie się na jego paskudną mordę nie napatrzymy, tylko na jego plecy ;p )


Czy ja wiem, dialogów w grze powinno być całkiem sporo
Odpowiedz
Ano, ogolić się nie ogolił, ale włosy to już ułożyć zdążył i mu tak nie sterczą jak mi, pomimo kilkukrotnego czesania Wiedźmin wygląda nieźle, chociaż według mnie trochę zbyt 'dziadowsko' i brakuje mi tu choćby lekkiej nutki przystojności, bo jak na niego patrzę, to się zastanawiam, na co leciały te wszystkie kobiety w opowiadaniach

Odpowiedz
NVidia 3D Vision Ready? Zdążyli to zaimplementować w swoim enginie? Znaczy się, silnik rozwojowy. Szacun się należy.
Odpowiedz
Facjata fajna, ale jakby odjąć kilka tych worów pod oczami, abo choć rozjaśnić to by miał 10 lat w plery i by stykło.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Muszę zgodzić się z Lily.
Troszkę przedobrzyli wygląd Geralta. Ba! Gdybym spotkała takiego faceta to bym prędzej uciekła na koniec świata, niż wskoczyła mu do łóżka
No i...! Wygląda strasznie staro. Za staro.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Nu Eni, daj mu kąpiel, masaż i kufel piwa, odpocznie i wpadniesz do niego na wieczór
Odpowiedz
Szkoda że nie są tacy konsekwentni przy tworzeniu postaci kobiecych, te przeważnie co by nie robiły to zawsze jak od kosmetyczki xD
Odpowiedz
← Nowości

Morda Geralta stała się jeszcze paskudniejsza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...