[Sucker Punch] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Sucker Punch"!

„Filmy tak rzadko są wielką sztuką, że jeśli nie potrafimy docenić wspaniałych śmieci, nie mamy zbyt wielu powodów, by w ogóle się nimi interesować.” Przeczytałam gdzieś, kiedyś. I jeżeli przyjrzeć się dzisiejszym premierom, szybko można zauważyć, ile prawdy jest w tym zdaniu. Wszystko już było, w komediach romantycznych zmieniają się jedynie tła, w filmach akcji jedynie bronie, a w horrorach wygląd strachów i ilość krwi.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
"Śmiecie" są dobre póki są świadome tego że są śmieciami. Zawsze mierzyłem film nie przez jego głębię a przez to czy udało mu się trafić w zamierzenia jakie sobie postawił. Sucker Punch jest dokładnie tym czym chciał być i, moim skromnym zdaniem, jest jedną z oryginalniejszych produkcji ostatnich lat. A że oglądam dużo filmów to z czasem oryginalność staje się ważniejsza niż jakość (albo raczej staje się wyznacznikiem jakości) a klisze zaczynają po prostu męczyć. Jedyne do czego można porównać Sucker Punch, a i to tylko bardzo powierzchownie, to Incepcja.
Odpowiedz
Ciekawe podejście i jakbyś się przyjrzał podeszłam do tego w podobny sposób i też dzięki temu film mi się bardzo podobał. Jednak pisząc recenzję musiałam pisać z szerszej perspektywy.
Odpowiedz
Naszło mnie i odkrywam ten film po raz drugi, muszę przyznać, że z perspektywy czasu nie zapada w pamięć zbytnio, ale soundtrack ma przyjemny w słuchaniu całkiem.
Odpowiedz
← Artykuły

[Sucker Punch] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...